10 visizplatītākie trūkumi vīriešu imidžā, kas atbaida sievietes

Publicējis viesis, , X
izskats

Ir kļūdas vīrieša imidžā, kas spēj vienā rāvienā sagraut visu iespaidu par viņu. Pie tam pats vari par to nemaz nenojaust. Tāpēc tev vajadzīga atgriezeniskā saite. Viedoklis no tām, kas šo vērtējumu nosaka – sievietēm. Vēl labāk, ja šai sievietei ir izcila gaume un trenēta acs. Ideāli – viņa ir profesionāle. Par 10 izplatītākajām imidža kļūdām stāsta vīriešu stiliste Agnese Bukovecka.

Pāris mēnešus atpakaļ veicu aptauju sieviešu vidū, lai padalās savos novērojumos un pārdomās par šo tēmu. Atbildes bija satriecoši līdzīgas, tāpēc aptaujas kopsavilkumu taisu kā topu ar numerāciju, kurš sākas ar visbiežāk pieminētajiem faktiem līdz retāk minētajiem, bet tikpat ietekmīgiem un graujošiem.

1. Treniņtērps

Treniņtērps, kurš tiek valkāts ikdienas gaitās, arī ejot uz darbu, bet vēl trakāk, ja uz randiņu. Šis vīriešu niķis joprojām ir ļoti izplatīts.

2. Neatbilstoša izmēra drēbes

Kārnie velk XXL drēbes, kurās slīkst (trakākais, ja uzvalks karājas kā uz pakaramā!), bet apaļīgie iespīlējas apžņaugtos krekliņos un biksēs.

3. Nekopti apavi

Lūdzu, lūdzu, lūdzu, izmetiet nošņurkušās botas un kurpes, kuru slavas zenīts bija pāris vai vēl trakāk- desmiti gadi atpakaļ! Ja jums ir gaiši apavi, tad rūpējieties par tiem it īpaši. Ja orģinālā krāsa vairs nav redzama un atgūstama, bez žēlastības atvadieties no tādiem apaviem. Savukārt, sporta apavi uz randiņu ir pieļaujami, ja vien ir ieplānotas sportiskas aktivitātes. Dažkārt vīrietis ir gluži labi ģērbies, bet nepiemēroti vai nekopti, nonēsāti apavi spēj sabojāt visu iespaidu. Daba sievietes ir apveltījusi ar redzi uz detaļām un sīkumiem, un tāda lieta kā apavi noteikti tiks pamanīta.

4. Smaka, netīrs, nekopts apģērbs, nemazgāti mati, netīri, gari nagi, zobi kā pilsdrupas…

Visas šīs uzskaitītās īpašības iekļaujas sadaļā “Rūpes par ķermeni”. Smakojošs ķermenis un/vai smakojoša elpa atgrūdīs jebkuru sevi cienošu sievieti. Pat ja jums ir komunikācija tikai biznesa attiecību līmenī. Ja ceriet uz intīmo līmeni, paliksiet tikai cerētājos, jo pie darīšanas netiksiet pielaists… Ir vērts ieguldīt naudu regulāros zobārsta apmeklējumos. Tukšumi no izsistajiem zobiem netiek uztvertas kā trofejas…

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “10 visizplatītākie trūkumi vīriešu imidžā, kas atbaida sievietes”

  1. Eddgy raksta:

    vot par kombinaaciju sandeles + zekjes ir desmitniekaa! Shis laikam ir top1 sievieshu sarakstaa, jo var izlasiit visur cik ljoti vinjaam tas riebjaas :)