10 visizplatītākie trūkumi vīriešu imidžā, kas atbaida sievietes

Publicējis viesis, , X

5. Zeķes pie sandalēm un iešļūcenēm

Nē! Nē! Un vēlreiz nē! Šo punktu vajadzētu izziņot ikvakara “Panorāmā” un ikrīta radio pārraidēs 21 dienu pēc kārtas, lai beidzot vīriešiem “noseivojas cietajā diskā”…

6. Vīrietis, kurš nemaina garderobi atkarībā no notikumiem

Uz visiem pasākumiem, vienalga- ģimenes saiets, randiņš, gājiens uz veikalu, izrādi vai vakaru pie čomiem, vienmēr izskatās vienādi. Augstākā pilotāža- ierasties uz balli Latviešu Biedrības namā “krokšos” (reāls gadījums). Rūtains flaneļa krekls saviesīgā pasākumā arī ir redzēts.

7. Pārāk novalkātas drēbes

Pārāk novalkātas drēbes, kuras jau zaudējušas savu orģinālo krāsu un ieguvušas dīvainu zebras svītrojumu no neskaitāmām mazgāšanas reizēm un griešanās centrifūgā. Aptrusušas T-kreklu apkaklītes, audumā caurumi un atirušas vīles liks katrai sievietei palikt kurlai uz vīrieša sakāmo, jo viņas acis būs nodarbinātas ar šiem daiļrunīgajiem, vizuālajiem specefektiem. Jā, un bikses, kurām izdilusi un/vai izsēdēta sēžamvieta, arī netiek uzskatītas par imidža plusu.

Agnese Bukovecka

8. Un tagad saturieties!

Vesels koptēls no galvas līdz kājām, kas vienai sieviešu daļai uzdzen šermuļus, citām riebumu, vēl kādām žēlumu- džemperis, kurš ir sastūķēts biksēs ar augsto vidukli, cieši apjozts ar siksnu, ap gurniem tūristu somiņa! Brrr… Dievs pasarg’, ja vēl džemperim ir ausekļu raksti un savēlušies vilnas bumbuļi! Tūristu gurnu somiņai vispār būtu jāvelta atsevišķs punkts, jo tā ir antistila ikona! Ja grūti no tādas atvadīties, tad svinīgi zvēriet, ka nēsāsiet to tikai sēņojot un kāpjot kalnos kādā tāltālā zemē!

9. Manieru trūkums

Šis punkts it kā neattiecas uz izskatu, bet uz koptēlu jeb imidžu gan. Sievietes atbaida, ja vīrietis neprot sevi pasniegt, neprot atbilstoši izturēties pret sievieti, nezin elementāras pieklājības normas, nejūt uzvedības robežas.

10. Bagātīgs necenzētu lamuvārdu krājums, kuru aktīvi lieto sievietes sabiedrībā

Mūsu smalkās ausis burtiski vīst un katra šūna ķermenī saraujas aiz kārtējā, rupjā lamuvārda. Tik viena doma galvā- “ņemt kājas pār pleciem” un aizbēgt labi tālu…

Vīriešu stiliste
Agnese Bukovecka
viriesustiliste.wordpress.com

Paldies, ka lasīji!
viesis

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

Viens komentārs rakstam “10 visizplatītākie trūkumi vīriešu imidžā, kas atbaida sievietes”

  1. Eddgy raksta:

    vot par kombinaaciju sandeles + zekjes ir desmitniekaa! Shis laikam ir top1 sievieshu sarakstaa, jo var izlasiit visur cik ljoti vinjaam tas riebjaas :)