Jūsu mērķi – labākie imidža padomdevēji

Publicējis viesis, , X
motivācija

Visi grib zināt – kā labi izskatīties? Taču daudz svarīgāks jautājums ir – kāpēc?
Cilvēka imidža izvēle vispirms sākas no jautājuma – kādam mērķim tev to vajag? Ko tu ar to gribi sasniegt? Ko tu ar to sasniegsi?

Tieši vīrieša imidža veidošanā šie jautājumi ir paši svarīgākie. Vīrieši gūst piepildījumu sasniedzot mērķus. Imidžs ir viens no instrumentiem, mērķu sasniegšanai. Kāpēc gan to ignorēt? Kāpēc izlikties, ka tas nav svarīgi? Ir! Un kā vēl! Pavērojiet kādreiz paši sevi, kā jūs uztveriet, vērtējiet cilvēkus. Gribam vai negribam- tas notiek, izmantojot mūsu maņas. Pirmkārt, redzam! Redzēto izfiltrējam caur savu vērtību un pieredzes filtru. Tikai pēc tā nāk dzirdētais un citādā veidā sajustais. Mēs taču neejam svešu cilvēku uzreiz aptaustīt, pasmaržot, kur nu vēl- pagaršot! Tātad paliekam pie tā, ka redzam! Tad stafeti pārņem prāts, lai uzgleznotu mums gatavu priekšstatu par cilvēku. Patiesībā pieņēmumu, hipotēzi. Bet cilvēki paši tic šai hipotēzei! Reti kurš ar to strīdās. Galvā tas izklausās apmēram tā: „Viņam ir netīri zābaki. Tātad- netīrīgs, nevīžīgs cilvēks!”, „Viņam ir stingrs rokasspiediens. Tātad viņš ir izlēmīgs, stingra rakstura cilvēks” utt. Lai izmainītu cilvēka pirmo iespaidu par jums, nāksies krietni piestrādāt.

Izaugsme

Ja mēs zinam, ka cilvēku uztvere strādā tā, kāpēc to neizmantot? Kāpēc izlikties, ka mūs tas neskar? Vēl trakāk- kāpēc pašiem likt sev šķēršļus ceļā uz mērķiem?

Šie jautājumi skar gan jūsu finanšu jomu, gan attiecības. Vienalga, vai esiet aizņemtā statusā vai brīvs. Visur ir cilvēki. Visur ir saskarsme. Visur mūs redz un vērtē. Tā vai citādi esam atkarīgi no citu iespaida par mums. Meklēsiet darbu? Uz jums skatās. Meklēsiet mīlestību? Uz jums skatās. Un vērtē, vērtē, vērtē. Ko darīt? Es ierosinu vadīties pēc cilvēku priekšstatiem. Tā teikt, cilvēkiem ir tendence domāt, ka… Pajautājiet paši sev, pavērojiet citus, savāciet informāciju – kā jāizskatās, jāuzvedās, piemēram, vīrietim, kurš ir ietekmīgs priekšnieks. Kāpēc jums to vajag zināt? Lai vieglāk būt priekšniekam! Tāpat arī citās jomās. Jūs būsiet pārliecināts par savu pozīciju. Ar padotajiem būs daudz vieglāk komunicēt šajā līmenī, radīt viņos motivāciju strādāt, partneros- jums uzticēties, sievietēs- jūs apbrīnot un tiekties pēc jums.

12Nākamā lapaspuse

7 komentāri rakstam “Jūsu mērķi – labākie imidža padomdevēji”

 1. Rippa raksta:

  Hmm, kaut kādā brīdī papildus bonuss no izskata varētu būt.

  • Lieliskais raksta:

   Iedomājies, ka biznesa partneros tavs izskats vien izraisa respektu, meitenes atskatās jau tāpēc vien, ka apģērbs izceļ labāko tavā izskatā.

 2. Zintis raksta:

  Tas jau vairs nav stilists, ja mērķus sprauž un par motivācijas lietām runā. Tos par izaugsmes treneriem tagad moderni dēvē.

  • Lieliskais raksta:

   Jā, bez tā neiztikt. Realizējot imidža potenciālu, cilvēks neizbēgami aug visās jomās.

  • Agnese Bukovecka (@StylistForMen) raksta:

   Jāatzīmē, ka pie stilista nāk tikai tie, kas jau zin savus mērķus un atzinuši sevī, ka vizuālie instrumenti tikai palīdzēs ceļā uz tiem. Paldies, Zinti, par komplimentu, ka nosauc mani par izaugsmes treneri! Tas nozīmē, ka esi saskatījis rakstā ielikto dziļumu. Es vēlu visiem uzdrošināties atklāt sevī potenciālu, dzīvot dzīvi aizrautīgi un ar prieku!

 3. ornaments raksta:

  Izklausās vienkārši,bet lielākā daļa cilvēku ir pārāk slinki ,lai kko mainītu savā pašreizējā dzīvē ,pat ,ja tas padarītu dzīvi pilnvērtīgāku.Tikai tie ,kas patiešām vēlās kko uzlabot un to arī dara, ir cilvēki,kuri izceļās.

  • Lieliskais raksta:

   Pilnīgi tev piekrītu. Tieši tāpēc vajadzīgi tādi cilvēki kā mēs un Agnese, lai parādītu, ka var labāk. Dzīvot nozīmē uzlabot sevi, pilnveidoties. Ja to nedara, panākumi un laime vispār ir atkarīgi no veiksmes, kur visas likmes ir pret. Tu izlasīju šo un aizdomājies, tas vien tevi paceļ pāri pelēkajai masai.