Iegūsti sievietes uzmanību 5 soļos izmantojot slepeno ieroci – sevi!

Publicējis Miegs, , X
attieksme

Atceries tos brīžus, kad dodies no mājām uz darbu un otrādi? Kad esi knapi pamodies, stresa nomākts dienas vidū? Esi pilnībā noguris, un vispār negribi pat skatīties blakusesošajiem sejā, jo tur visticamāk ieraugi tieši to pašu? Kur nu vēl iepazīties ar kādu simpātisku, kārdinošu, svārkos ietērptu zaķi? Nu tad vecīt, tu esi auzās! Tas nekas, nākošajos 5 soļos Tu ātri tiksi pie rīcības plāna un aizmirsīsi to nelaimīgo nomāktību un mazvērtību.

Mēs visi kādreiz (nu varbūt ne Bred Pits) esam jutušies nomākti, depresīvi, vai vienkārši jutušies nenovērtēti sieviešu acīs. Attaisnojāmies ar populārajiem „man nav naudas, tāpēc viņai es nepatīku”, „man nav tāds pats bicītis kā Arnoldam, viņa pat uz mani neskatīsies” vai „šodien vienkārši nav mana diena (kā jau visas pārējās)”. To ir laiks izārstēt, tas nav nekas vairāk, kā ieradums, kuru ir jāmaina. Kā to mainīt? Lasi!

1. Smaids

Es zinu, ka nav viegli celties katru rītu, lai pildītu savus sasodītos vīrieša pienākumus, doties uz darbu, doties uz augstskolu vai vienkārši izkustēties no mājām. Atkal kā transā izstaigātu dienai cauri un saņemtu kārtējo devu zemā pašvērtējuma. Zini, pret to ir neticami fantastiskas zāles, un tās neko nemaksā – smaids!

Mēs tiecamies to novērtēt par zemu. Mēs domājam, ka nav jāsmaida kā muļķim 24/7. Tā vietā jāļaujas savām emocijām un jāsmaida attiecīgi pēc noskaņojuma, un visticamāk mēs pareizi domājam. Un tomēr, kurš tad iedos labo noskaņojumu, ja pēc „noklusējuma” tas tā jau ir nelaimīgs? Jā, atbilde ir tepat zem paklāja – mēs paši!

Pamosties no rīta, izmet no galvas visas raizes un negatīvās emocijas! Tāpat tas nemainīs to, ka viņas ir. Pasmaidi, dari to katru reizi, kad jūties slikti – un pasmaidi par skaistu laiku, par kādu lielisku notikumu dzīvē, par dabu, gaisu, kaut vai smaidi par skaistajām sievietēm ko redzi ikdienā. Dari to 30 dienas no vietas un tas pārvērtīsies par tavu jauno ieradumu. Es Tev to saku nopietni!

Sāc no šodienas. Pasmaidi, ieslēdz savu mīļāko dziesmu un iztēlojies pārmaiņas savā dzīvē. Iedomājies, ka pēc šī raksta izlasīšanas Tu būsi jaunāks sirdī, spēcīgāks prātā un izskatīgāks ikdienā – jo smaidīgi cilvēki tādi ir. Un kad to esi sajutis, atceries šo brīdi, katru reizi, kad ir grūti, kad nesmaidi, kad pamosties vai brauc uz darbu. Tā tu ātri atgūsi šo enerģiju un šo noskaņu! Bet tas vēl nav viss, Tev vēl ir 4 soļi priekšā, lai kļūtu par neiznīcināmu pārliecības ieroci!

12345Nākamā lapaspuse