Vīrieša viedoklis, ko vilkt sievietei ejot uz randiņu

Publicējis Lieliskais, , X
izskats

Atzīstu, es no stila neko nesaprotu. Ļauju sevi ģērbt sievietēm. Toties es labi orientējos uztverē un tajā nemanāmajā apmaiņā, kas notiek starp cilvēkiem. Pateicoties tam tiku uzaicināts izteikt savu, vīrieša viedokli par to, ko no pavadones sagaidām mēs, tiekoties romantiskās noskaņās un dodoties sabiedrībā. Mana runa guva negaidīti pozitīvas atsauksmes. Pēc vairākiem lūgumiem, pazemīgi piedāvāju atreferējumu arī tām, kurām nebija iespēja apmeklēt stilistes Anúsh rīkoto semināru-darbnīcu un tām, kuras vienkārši kaut ko palaida garām, topot skaistākas daudzo meistaru prasmīgajās rokās.

Savaldzināt 100 sievietes ir daudz vieglāk kā vienu sievieti 100 reizes.

Ar gadiem attiecībās zūd romantika, dienas saplūst vienā lielā mākonī. Katru atsevišķu kļūst grūti izdalīt. Tomēr ir dienas, kas iespiežas atmiņā, kad tava sieviete priekš tevis ir īpaši centusies. Diemžēl, lielāko daļu no tā, nevar publiski stāstīt. Tāpēc padalīšos ar to, kas ir drošs arī nepilngadīgo ausīm. Viņas pucējas speciāli priekš sava vīrieša, arī pēc vairākiem kopā pavadītiem gadiem un tas ir fantastiski.

Vīrieši to nedara un es cenšos viņiem iestāstīt šī žesta nozīmi. Ne visi to saprot, pat tad, kad skatās virsū. Viņi vienkārši redz, ka kaut kas pēkšņi ir savādāk. Nezināma iemesla dēļ viņš viņu atkal iekāro kā toreiz. Viņš jau nezina, ka šis gājies maksāja 3 stundas viņas dzīves, taisoties un piemeklējot labākās kombinācijas.

Velns slēpjas detaļās

Runājot par romantiku, protams, uzreiz prātā nāk pirmās tikšanās reizes. Taču pamata likumsakarības saglabājas arī turpmākajās attiecībās. Ejot sabiedrībā ar vīrieti, sievietei kopumā būtu jāģērbjas nedaudz labāk kā viņam, plus kāda stilīga detaļa. Pirmais, kas nāk prātā ir kāda interesanta kaklarota, sprādze vai zīda lakats ap pleciem.

Ko tieši, jūs pašas, noteikti, zināsiet labāk. Es, tāpat kā pārējie mani sugas brāļi, uztveru koptēlu, tāpēc runāju tieši par iespaidu, pēc kura tiekties.

Daži piemēri:
Ja vīrietis iet džinsās un t-kleklā, meitene var tieši tāpat vilkt džinsas ar kādu no 100 dažādu nosaukumu augšdaļām. Vai tikpat labi augšā, ko mierīgāku, bet uzsvaram uzvilkt stilīgus zābaciņus.
Ja vīrietis ir pēc darba, uzvalkā, arī sieviete var izvēlēties ofisa kostīmu, to papildinot ar “rozīnīti”, kāda romantiskā stilā ieturēta aksesuāra formā (jau minētie lakati un kaklarotas).
Savukārt, ja vīrietis ir uzcirties uz klubu, meitene var izpausties ar kokteiļkleitiņu vai kādu uzkrītošu augšdaļu. Protams, te nedrīkst pāršaut pār strīpu ar seksīgumu, bet par to tālāk.

123Nākamā lapaspuse