5 lieli NĒ mūsdienu vīrieša stilā

Publicējis viesis, , X

3. Izmēram neatbilstošs apģērbs

Kad vēl tikai sāku strādāt par stilistu, mani ļoti pārsteidza – ka var nezināt savu apģērba izmēru??? Izrādās, vīriešiem tā ir normāla parādība. Godājamie vīrieši, esmu pārliecināta, ka visi 80% to, kuri šobrīd lasa šo rakstu, nezina savu izmēru, un pērk apģērbu vienu, divus izmērus pa lielu. Šādā apģērbā Jūs izskatāties nesolīdi, un līdzināties mazam puikam, kurš uzvilcis tēva žaketi. Piemeklēt piemērota izmēra uzvalku, vai aiznest to korekcijai pie šuvējas, ticiet man, nav nemaz tik sarežģīti. Internetā ir daudz informācijas par šo tēmu, neslinkojiet!

4. Sievu-sitēju krekliņš (apakškrekls)

Sievu-sitēju krekliņš

Krieviski šo apģērba gabalu stilisti tā arī sauc par alkoholiķu kreklu. Tātad tas praktiski ir termins. Pēc jebkura no nosaukumiem var iedomāties par asociāciju, kuru izraisīsiet apkārtējiem. To nedrīkst valkāt …vispār …nekur. Tā ir apakšveļa, pie tam, nu jau ļoti reti izmantota. Protams, pats briesmīgākais salikums, iešļūcenes, sievu-sitēju krekliņš un sporta tērps. Gatavais sapņu vīrietis! Starp citu…

5. Sporta tērps

Sporta tērps sporta zālei

Vaina pat īsti nav pašā tērpā, bet tajā, kur to izmanto. Neticēsiet, bet sporta tērps paredzēts sporta nodarbībām! Nevis pastaigām gar jūru, nevis sēdēšanai uz dīvāna mājās, nevis kafejnīcai un pilnīgi noteikti ne jau randiņam ar meiteni (fuj-fuj-fuj). Un nevajag stāstīt, ka “man tā ir ērti un kas mani mājās redz?”. Ērti var būt arī džinsenēs un parastā t-kreklā, bet mājās jūs redz jūsu sieviete. Ja jums sievietes nav, izmetiet iešļūcenes, sievu-sitēju krekliņu, sāciet savā sporta tērpā staigāt uz sporta zāli un, kas zina, varbūt, viss mainīsies!

Speciāli milnieks.lv
Anúsh – stilists vienkāršiem cilvēkiem
www.stilist.lv

Paldies, ka lasīji!
viesis

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

6 komentāri rakstam “5 lieli NĒ mūsdienu vīrieša stilā”

 1. Kaspars raksta:

  Jā, protams, nenākas pirmo reizi dzirdēt par pulksteni algas apmērā, taču tomēr noderētu sīkāks skaidrojums par to, kad šādu pulksteni pienāktos valkāt. Neredzu variantu par “gandrīz visu laiku”. Ofisa darbinieki mēdz būt dažādi, back office darbiniekiem teorētiski pat nebūtu jāsatiekas ar klientiem. Varbūt smagi kļūdos, taču gandrīz droši var pateikt, ka algas apmēra pulkstenis nebūs g-shock (kā attēlā) izturībā līdz ar to, sevi pazīstot, viņš varētu visai ātri tikt izšķaidīts kādā pavisam ikdienišķā situācijā, jo ja ir pierasts to lietot, tas ir nemanāms un netiek vilkts nost ja vien nav plānots darīt kaut kādas pavisam netīras lietas. Līdz ar to – kad tādu pieklātos valkāt?

 2. Lala raksta:

  Manupraat jeezeneem nav ne vainas karstaa vasarad dienaa…manupraat galvenais noteiceejs vai viirietis (arii sievietes) ir sakopussas kaaju nagus un aadu!!:)

  Arii sievieteem vajadzretu atteikties no tank tops valkaassanu…briesmiigi izskataas ka no kreklinna uz muguras kruusstura lences ir aaraa!!

  Manupraat pulkstenis arii par 100$ var izskatiities gaumiigi.

  Galvenais manupraat ir labi kopts kkermenis jo pat visskaistaakaas dreebes nenosleeps alus veederu un zilus plleegurossanas rinnkkus zem aciim!!:)

  Kaa mana ome teica: iists viirietis smarzzo peec labaam kkermenna ziepeem un tiiras vellas!!:)

 3. Ilze raksta:

  Kapitāli! Par jēzenēm un “sieviešu sitēju kreklu”, un arī par treniņtērpu pilnībā piekrītu. Ar katru vasaru arvien vairāk nākas šausmināties par šādi ģērbtiem cilvēkiem; apzināti nesaku “vīriešiem”, jo arī sievietes, šķiet, netiek audzinātas apģērbties atbilstoši vietai un situācijai.

 4. Gusts raksta:

  Te rakstā minētais laikam ir R-eiropas kultūras sapratnē..
  Latvijā ir daudz cilvēki treniņtērpos, kuriem ir mīļotās un viņi nebūt nav vieni, ko Jūs uz to atbildēsiet?

  • Lieliskais raksta:

   Tas vien, ka bezgaumīgu cilvēku ir daudz nepadara to par normu. Tāpat kā smēķēšana nekļūst par jauku ieradumu tāpēc vien, ka smēķētāju ir daudz. Tas ir nejēdzīgi un, ja vien cilvēkam ir izvēles iespējas viņš no kontaktēšanās ar tādiem izvairīsies. Tu gribētu būt kopā ar sievieti, kurai nav izvēles iespēju?

 5. Dainis raksta:

  Jā, pilnībā piekrītu par to, ka rokas pulkstenim ir jābūt pieklājīgam.