Ķermeņa apmatojums II daļa – „Matiņi ausīs, degunā u.c. plūkājamās vietās”

Publicējis Lieliskais, , Komentē pirmais

Kārtīgas uzacis

Pēc šī viens otrs savā kapā varētu arī apgriezties otrādi. Aizaugušas uzacis rada nevīžīgu iespaidu. L. Brežņeva2 mono-uzacs vispār ir noziegums pret cilvēka izskatu. Pirmajā reizē der aiziet pie kosmetologa. Viņa tev noplucinās lielo masu un izveidos vajadzīgo formu atbilstoši tavai sejai. Turpmāk jau šo procedūru varēsi veikt patstāvīgi, vienkārši izkaujot noklīdušos matiņus. Šai procedūrai izmantosi tam īpaši paredzēto „uzacu” pinceti, kuru pieminēju iepriekš.

Gluda mugura

Šeit jautājums kļūst jau nedaudz strīdīgāks, jo neliels apmatojuma daudzums uz muguras ir vīrišķīgs, jo sevišķi tuvāk ziemeļu galam un daudzām sievietēm patīk. Viss mainās, kad no mugurpuses tevi bērni notur par pērtiķi un aiz bailēm sāk raudāt. Šādā gadījumā ir jāievieš stingra kontrole un liekais Spalvaina muguraapmatojums jālikvidē. Labākais variants ir vaksācija, ko tev ātri un profesionāli izveiks jebkurā kosmētiskajā salonā. Kā variants pastāv arī skūšana, taču to es neiesaku. Drīz vien var nākties skūt apmatojumu gandrīz tikpat bieži kā uz sejas. Pie tam, tu tak zini, kas notiek, kad pāris dienas neesi skuvies? Iedomājies, ka tāds ezītis ir tev uz muguras – tu kļūsti par reālu ezīti.

Noslēgumā

Sakopts vīrieša izskats ļoti uzskatāmi demonstrē sievietei vairākas būtiskas īpašības. Pirmkārt, vīrietis ir patstāvīgs un spējīgs rūpēties par sev. Otrkārt, šim vīrietim ir pietiekami daudz laika un līdzekļu, lai varētu atļauties par sevi rūpēties. Treškārt, statuss – ja vīrietis piestrādā pie sava izskata, tātad ar to lepojas un, acīm redzams, viņam tas ir nepieciešams ikdienā.

Turpinājums sekos…

1Organisma darbības īpatnībām.

2Pameklē google, zināšanas par mūsu valsts vēsturi noderēs, bez tam beidzot sapratīsi arī daudzus vecātēva jokus.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

Izsaki savu viedokli

*