Tikai ar ielūgumiem – Atskats uz Playboy party koijotos

Publicējis Egoists, , X

Pasākumu ir daudz, tomēr ne visi ir tā vērti, lai es par tiem rakstītu. Taču Playboy ballīte pilnīgi noteikti atstāja vajadzīgo iespaidu. Bez tam ir vēl viens būtisks iemesls, kāpēc nolēmu uzrakstīt par pasākumu. Raksts būs vienlaicīgi arī “lidojuma atskaite” (Field report). Pēc iespējas detalizēti aprakstīšu interesantākos momentus no saskarsmes ar daiļavām vakara gaitā, kā arī tehnikas, tekstus un rezultātus.

Skeptiķiem būs vēl viens labs iemesls, lai aizdomātos par to cik efektīva ir lecīga un asprātīga attieksme, komunicējot ar daiļo dzimumu. Kamēr vēl nepiedāvāju konsultācijas ar demonstrācijām dzīvajā, šis ir labākais veids, lai gūtu priekšstatu par to, cik patiesībā tālu var aiziet un palikt nesodītam. Es pilnīgi noteikti vēl esmu tikai ceļa sākumā uz izcilību, neskatoties uz to rezultāti, ko jau izdodas panākt, daudziem šķiet neiespējami. Ja ar šo būšu paplašinājis tavu redzesloku, uzskatīšu, ka mans mērķis ir sasniegts.

Saistību atruna

Neuzņemos atbildību par pliķiem, ko varētu saņemt, cenšoties lietot aprakstītās tehnikas. Pasniegšana ir daudz svarīgāka par pašiem vārdiem. Kaitināt ārā metēju (apsargu) vispār kategoriski neiesaku, viņu darba pienākumu aprakstā humora izjūta ir izsvītrota ar tinti.

Ņem vērā, ka lielākā daļa aprakstītās saskarsmes būs ar darbiniecēm (“Hired guns”) – īpaši, pēc izskata atlasītām, skaistām meičām. Tas nozīmē, ka visas ir kā minimums 7, t.i. tādas, kurām neatteiktu neviens džeks, un tas ir neskaitot statusu, ko piešķir darba specifika un pastāvīga uzmanība no vīriešiem.

Noteikti uzrakstīšu par bārmenīti, ar kuru izveidojās ļoti labs kontakts. Beigās pat paprasīju numuru. Skaista figūra, iespaidīgs dekoltē, simpātiska sejiņa un ar humora izjūtu arī nav apdalīta – manā skatījumā pavilks uz 9. Un atkal neskaitot darba dabisko statusu. To atkārtoti pieminu, jo sievietes, kam maksā par viņu skaistumu, ir visgrūtākais mērķis. Viņas ir pieradušas utilizēt desmitiem piebraucienus viena vakara laikā. Kā rezultātā visi vīrieši kļūst par vienu lielu pelēkas masas upi, kas vakara laikā plūst garām. Arī no darba režīma ir jāmāk izsist, lai komunicētu ar reālu cilvēku, nevis darbam uzlikto masku.

Izteikti negatīvu reakciju nesaņēmu ne no vienas tai vakarā. Uzskatu, ka patiesībā visas meitenes ir ļoti jaukas, ja prot skatīties garām aizsarg-maskai.

123Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Tikai ar ielūgumiem – Atskats uz Playboy party koijotos”

  1. Eddgy raksta:

    Domāju, ka nekas īpašs nebūs, bet kļūdijos :D Ar to mazo sarunu man pietika. Oriģināli, ar glanci + vēl aizsūtiji atpakaļ, nepaliekot uzbāzīgs :D No manis 9 balles :D