Atskats uz Greja piecdesmit nokrāsu prezentācijas pasākumu

Publicējis Lieliskais, , X
nerātns

Manu trešdienu patīkami iekrāsoja zvans no izdevniecības Kontinents. „Labdien! Gribējām pārliecināties, ka esi saņēmis mūsu sūtīto ielūgumu.” – tā patīkama balss klausulē. Jāizsaka atzinība izdevniecības darbiniekiem par šādu rūpību pret sadarbības partneriem. Tā bija sanācis, ka mans ielūgums tiešām bija noklīdis. Tieši pateicoties šim zvanam varu uzrakstīt par šo brīnišķīgo pasākumu.

Pasākums notika SexyStyle veikalā pieaugušajiem. Gaišās un plašās telpas, manuprāt, ir ļoti veiksmīga izvēle. Bija vieta gan papļāpāšanai un jaunu paziņu iegūšanai, gan runātājiem un dziedātājiem. Bez tam, pats iestādes raksturs jau radīja pikantu noskaņojumu, kas pārdomāti rezonē ar grāmatas galveno ideju.

Vai es jau pieminēju, ka pasākuma dress-code „Topless”? Nē? Vai varētu neatzīmēt grāmatas autores un izdevēju uzdrīkstēšanos ar nelielu uzdrīkstēšanos arī no mūsu puses? Un galu galā, ne katru dienu ir iespēja pusplikam pavazāties pa sex-šopu, risinot gudras sarunas ar meitenēm vienās mežģīnēs.

Bez jauniem paziņām un aizraujošām sarunām pasākumam klasi piešķīra arī dzīvā mūzika. Ar savām dziesmām priecēja, nedaudz skandalozu slavu ieguvusī Samanta Tīna. Tāpat ar prieku un atzinību paklausījos Ainas Poišas, Artūra Šulca un Ievas Adamss runās. Šie ir vieni no tiem retajiem cilvēkiem, kas Latvijā uzdrošinās atklāti runāt par intīmās dzīves jautājumiem. Tā arī neatradu, kur varētu iebilst viņu teiktajam.

Arī saimnieki Ilze un Mārtiņš Švāni mūs palutināja ar ekskursiju gar veikala plašajiem plauktiem un draiskiem nieciņiem dāvanā. Noskatīju arī šo to priekš savas brīnumu lādītes. Zinu kādu draiskuli, kura par to būs dikti priecīga.

Pēc interesantas sarunas ar šarmanto Ievu Drozdovu izdevniecības reklāmas nodaļas vadītāju un ļoti patīkamo Greja piecdesmit nokrāsu redaktori Ingūnu Jundzi, pilnām rokām un rozi zobos devos tālāk.

Starp citu, pēc sarunas ar grāmatas redaktori varu pačukstēt, ka tulkojums varētu būt pat vēl labāks kā oriģināls. Takā šī grāmata ar pārliecību nokļūst sarakstā dāvanām maniem draugiem, jo cena priekš tik skaistas grāmatas cietajos vākos, ir ārkārtīgi izdevīga.

p.s. Vēl pirms tiku līdz mājām, saņēmu ziņas no draugiem, ka atkal esmu ticis masu medijos. Šoreiz ziņu portālos, vienā šlipsē.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!