Tikai ar ielūgumiem – Atskats uz Playboy party koijotos

Publicējis Egoists, , Jau 2 komentāri

Abas domas lika manai iztēlei rosīties, tāpēc tieši ar šo jautājumu arī nolēmu vērsties pie tuvākās bārmenes. Pacentīšos maksimāli precīzi pārstāstīt dialogu. Atbildes, kuras nemaina lietas būtību un pauzes apzīmēšu ar daudzpunkti. Iekavās pierakstīšu komentārus par notiekošo.

“Klau! (…) Mums te ar čomu asa diskusija.(…) Mēs nevaram izspriest svarīgu jautājumu un vajag tavu viedokli.(…) Kas notiktu, ja es tev Tur,” norādot uz viņas kleitiņas skatlogā izliktajām formām, “iemestu Latu?” Vēl jāpiezīmē, ka man rokā bija 2 Ls monēta, ar kuru uzskatāmi ilustrēju savus vārdus. (…) “Tā izkristu cauri vai paliktu iekšā?”

Pēc neliela apjukuma un prasmīgi uzkrāsoto skropstu saplikšķināšanas, meitene izplūda plašā smaidā un sasmējās. Tad nopētot sevi ar rotaļīgu skatienu konstatēja:

“Noteikti paliktu iekšā. Un kurš tad no jums uzvarēja derībās, kurš bija par šo variantu?”

Godīgi sakot, neatceros no kurienes uzpeldēja “derības”, tāpēc šo tēmu utilizēju un pārvedu sarunu atpakaļ uz svarīgo zinātnisko eksperimentu. Turpināju ar nākamo svarīgo jautājumu:

“Un kā tu domā, cik tev tā kleitiņa izturētu?” Protams, meitene atkal drusciņa apjuka un aizdomājās, nopētot sevi. “Nezinu…” “Godīgi sakot man arī nav ne jausmas un tas arī nav svarīgi, daudz svarīgāks ir, kas notiktu pēc tam – tās monētas izbirtu ārā, kad sakrātos vai novilktu kleitiņu līdz potītēm?” To sakot zīmīgi nopētīju viņas augumu

Jaukās bārmenes

Meitene atkal sasmējās un jau plašā smaidā domīgi konstatēja: “Noteikti izbirtu ārā. Kleitiņa noslīdētu, tikai, ja es pavilktu lencītes uz malām.” Teikto viņa ilustrēja, ar īkšķiem aizķerot lencītes.

Hmm, nezinu kāpēc, bet šis vārdu salikums no viņas mutes lika piepildīties manam ķermenim ar patīkamu siltumu, kā ieraugot rotaļājamies mazus kaķēnus ….vai kucēnu, kas uz tevīm skatās lielām apaļām acīm, gaidot savu pusdienu bļodu.

Izbaudījis mirkli nolēmu, ka viņai uz šo brīdi pietiks manas uzmanības un aizsūtīju atpakaļ pie darba: “Labs i, ej strādā, citādi tavas kolēģes jau skatās ar skaudīgu aci.”

Šai reizei pietiks

Praktiski visu komunikācijas laiku pie letes stāvēju sāniski, pat nedaudz pavērsis ķermeņa apakšdaļu prom no viņas. No malas drīzāk izskatītos, ka runāju ar blakus stāvošo čomu, kas arī bija mans mērķis. Meitenei vairāk pievērsos tikai, kad saņēmu pozitīvu reakciju. Vēl svarīgi piezīmēt, runājot visu laiku skatījos viņai acīs, izņemot brīžus, kad demonstratīvi nopētīju viņas piemīlīgās formas. Pēc jaukā flirta ar šo meiteni devāmies tālāk, taču par to pastāstīšu nākamajā reizē.

Turpinājums sekos…

1Īpaši veidots krūšturis, lai piepaceltu krūtis un liktu tām dekoltē izskatīties lielākām.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

123 lapaspuse

2 komentāri rakstam “Tikai ar ielūgumiem – Atskats uz Playboy party koijotos”

  1. Eddgy raksta:

    Domāju, ka nekas īpašs nebūs, bet kļūdijos :D Ar to mazo sarunu man pietika. Oriģināli, ar glanci + vēl aizsūtiji atpakaļ, nepaliekot uzbāzīgs :D No manis 9 balles :D

Izsaki savu viedokli

*