Tikai ar ielūgumiem – Atskats uz Playboy party koijotos

Publicējis Egoists, , Jau 2 komentāri

Uznāciens

Pēc skarbā ziemeļa, kas vilka cauri līdz kaulam, ieiet siltuma, pieklusinātas gaismas un kūsājošas enerģijas pildītajās telpās, bija kā nokļūt paradīzē. Pie ieejas mūs uzreiz sagaidīja eņģelīši ar zaķa austiņām, bet visu vēroja objektīva vērīgā acs. Uz brīdi pat apstājos, lai izbaudītu šo mirkli, novērtētu meičas un ļautu viņām novērtēt brīnišķīgo mani.

Caur nelielo koridori tieši priekšā var redzēt skatuvi ar ekipējumu dzīvajai mūzikai, bāra letes ar vienādi seksīgās kleitiņās tērptām bārmenēm aiz tām un mēli Amoralle veļas skatei. Uzreiz varu droši apgalvotu, ka jaunie koijoti izdevušies ievērojami baudāmāki par vecajiem.

Garderobē nometu mēteli, pieņemu kaujas formu un, pats galvenais, atpogāju divas augšējās krekla pogas, lai visi var novērtēt sudraba ilkni uz manām spalvainajām krūtīm. Sajūta izcila, kaut kur ap saules pinumu viegla tirpoņa un pirksti tā vien niez, zinu tūliņ ies vaļa.

Ko lai saka ieejot galvenajā zālē – “O! Jā…”. Plašs, stilīgs un pārdomāts interjers ar interesantiem dekoriem, kas pievelk aci. Viss iekārtojums ar baltām, izgaismotām trepēm uz vip zonu atgādina templi, kurā varētu piedāvāt ziedojumus vīna dievam Dionīsam. Pa stūriem izvietotās skandas rībina patīkams ritms un pazīstami meldiņi, kas tā vien velk kustēties līdzi.

Bārmenes un viņu dekoltē, kam nedrīkst nepievērst uzmanību

Vai es jau teicu par zaķiem? Bārmenes visas īsās, pieguļošās kleitiņās ar dekoltē, no kura “draiskules” tā vien šķiet miedz man ar aci. Pusha-up1 kā darba formas daļa – kāpēc es par to nebiju iedomājies? Pēc kleitiņu apspriešanas un nedaudz nekaunīgas bārmeņu izvērtēšanas, ar čomu pievērsāmies mūsu iekšējām tēmām un humoram, kuru ārpus aprindām nesapratīs, tāpēc šo daļu izlaižu.

Pēc telpu izvērtēšanas un svaigāko jaunumu apspriešanas tēma lēnām aizplūda atpakaļ uz “par sievietēm”. Lai izprastu humoru, nedaudz atkāpšos un pastāstīšu par kontekstu. Noteikti arī tu dzirdēji, pagājušajā piektdienā bankām kaut kas sagāja dēlī ar norēķinu sistēmu, kā rezultātā veikalos neņēma pretim kartes. Savukārt tā rezultātā, es paliku bez papīra naudas. Lai kaut nedaudz dzīvotu, savācu no mašīnas bleķus, kas atlikti pārkingam.

Atgriežoties pie tēmas. Tā nu mēs runājām par banku sistēmu un nonācām atpakaļ pie sieviešu tēmas, un uzglūnošās problēmas – ko bāzt dejotājām biksītēs, ja nav papīra naudas? …nu gadījumā, ja tāda nepieciešamība pēkšņi rastos. Tas bija katalizators virknei joku, ko es pat šeit neatļaušos pārstāstīt. …nu izņemot vienu. Nolēmām, ka jāber sīcene. Iedomājies skatu, kad dejotāja ar monētu pilnām bikšelēm grabinās pa skatuvi! Vai skatu, kā viņa pēc tam ķimerēs tās monētas ārā no savas krājkasītes.

Doma plūstoši attīstījās līdz bārmenēm un viņu silti iesauļotajām puslodēm, kas draiski lūr pār dekoltē malu. “Principā tā ir kā krājkasītes. Nopērc dzērienu un spraugā iemet monētu dzeramnaudai”, nospriedām. Taču atkal vitāli svarīgs jautājums. Cik daudz monētas kleitiņa spēs noturēt? Un, kad vairs nespēs noturēt, nošļuks nost vai ļaus visai čupai izbirt pa apakšu.

Nemaz nedomā šo ideju nozagt, es to nopatentēšu un izlikšu kā atrakciju publiskos pasākumos!

123Nākamā lapaspuse

2 komentāri rakstam “Tikai ar ielūgumiem – Atskats uz Playboy party koijotos”

  1. Eddgy raksta:

    Domāju, ka nekas īpašs nebūs, bet kļūdijos :D Ar to mazo sarunu man pietika. Oriģināli, ar glanci + vēl aizsūtiji atpakaļ, nepaliekot uzbāzīgs :D No manis 9 balles :D

Izsaki savu viedokli

*