Pikanta ideja guļamistabai Nr.002 „Orgasms krusteniski”

Publicējis Dakteris, , X
dažādība

Kā zināms dažādība seksā ir kā svaigs ūdens puķēm – ilgāk stāvēs. Šī ir vēl viena vienkārša seksa tehnika. Es pat teiktu knifiņš, kas palīdzēs uzlabot tev jau zināmo un sagādāt savai draudzenītei jaunas izjūtas un baudpilnu piedzīvojumu.

Kādu laiku atpakaļ uzsāku mini rakstu sēriju par idejām guļamistabas (ne jau labiekārtošanai), nodarbēm. Bija svarīgākas lietas, par ko gribēju rakstīt, tāpēc sanāca ieturēt pauzi.

Pirms ķeramies klāt, brīdināšu, ka taviem nagiem jābūt īsi apgrieztiem un brīviem no ienadžiem. Sieviete no iekšpuses ir vēl maigāka kā no ārpuses un skrāpējumi tur, radīs ilgstošu diskomfortu, kas nozīmēs seksa diētu arī tev.

Konkrētā tehnika ir balstīta uz sievietes masturbāciju, kad apmierini viņu ievadot makstī vienu vai vairākus, vienas rokas pirkstus. Protams, šo baudas sagādāšanas metodi tu jau zināji, tāpēc detaļās pat neiedziļināšos. Tā vietā pastāstīšu par to, kā vāri šo tehniku dažādot un padarīt seksu vēl aizraujošāku.

Seksa tehnika ar pirkstiem

Viss, kas tev nepieciešams ir sakrustot vidējo un rādītājpirkstu. Vēlams tieši sakrustot nevis vienkārši pārlikt vienu pār otram. Šādā veidā sāc lēnām slidināt pirkstus viņas vagīnā. Izstiep īkšķi uz augšu, kā „OK” žestā. Kad būsi pirkstus ievadījis līdz galam, tavs īkšķis atdursies pret viņas kutekli.

Tagad ar rokas apļveida kustībām tu varēsi vienlaicīgi stimulēt viņas mīlas podziņu, ar īkšķi tai slidinot pāri no vienas puses uz otru, un radīt patīkams frikcijas makstī, ar skrūvēšanai līdzīgām kustībām.

Vēl viens pluss šai tehnikai ir tāds, ka tev paliek brīva otra roka un mute, ko vari likt lietā, lai apmīļotu pārējo ķermeni. Nepieciešamības gadījumā samitrini īkšķi ar siekalām un turpini kustības līdz viņa sasniegs lielo O.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!