Pareizi izpildītas pozas seksā II – “Trepes uz debesīm”

Publicējis Dakteris, , X
dažādība

Daudzveidība guļamistabā ir apsveicama. Droši var apgalvot, pat nepieciešama. Seksa pozu dažādība šķiet kā ideāls līdzeklis. Tomēr nevajadzētu iekrist šīs pārliecības slazdā, jo izpildījums ir daudz svarīgāks par pašu figūru. Tā nav fizkultūra, bet tuvība, kuras mērķis ir sagādāt vairāk baudas sievietei. Aprakstīšu kādu seksa tehniku, ar kuras palīdzību atradīsi tieši to punktu, kurš tavai partnerei sniedz visvairāk labpatikas.

Apbēdināšu tos, kuri cerēja šeit atrast kādu super-eksotisku seksa pozu. Šis raksts ir tiem, kuri vēlas iepazīt savas partneres ķermeni un atrast vēl labāku veidu kā pacelt viņu baudas virsotnē. Manā uztverē nav tūkstotis pozu. Pat piecdesmit ne. Tā vietā ir dažādas variācijas. Pat visvienkāršākajai – Misionāru pozai var piemeklēt vairākus desmitus variāciju: meitenes kājas taisni, meitenes kājas saliektas, pēdas atrautas no gultas, pēdas piespiestas gulatai, meitenes kājas ap tavu vidukli u.t.t.u.t.j.p.

Neredzu jēgu katru no tām izdalīt atsevišķi. Piedāvāju iegaumēt tikai pamata – izejas pozīcijas, no kurām tālāk jau piemeklēsi tieši to variantu, kas jums abiem ir vispatīkamākais. Konkrētā seksa tehnika ir vērsta tieši uz to. Ja tev tā labpatīk, vari katru soli nosaukt atsevišķā vārdā un tev vienā piegājienā būs kādas piecas.

Izejas pozīcija – saspiestā poza

Nekāda papildus sagatavošanās nav nepieciešama, nu, protams, neskaitot priekšspēli. Piedāvāju trīs variantus, kā šo tehniku vari izpildīt. Pirmajā variantā tev vajadzēs gultu. Noguldi meiteni uz muguras sev priekšā tā, lai viņas kājas karājas pār gultas malu. Standarta gultas parasti ir pietiekami zemas, lai stāvot uz ceļiem starp viņas kājām vari “ielaist savu zuti viņas murdā”.

Ja tomēr, gulta gadījusies pārāk augsta un nevari aizsniegt “persiku kokā”, piedāvāju otro variantu. Tieši tāpat noguldi meiteni, tikai uz galda. Svarīgi, lai viņa varētu atgulties deviņdesmit grādos pret tevi. Līdz ar to krēsls nederēs. Uzreiz pēc trešā varianta uzzināsi kāpēc.

Vingrajiem un lunkanajiem ir iespēja nodemonstrēt savu izvērsumu trešajā variantā. Līdzīgi kā pirmajos divos, noguldi meiteni uz gultas vai jebkuras citas horizontālas virsmas sev priekšā. Nostājies uz ceļiem viņai starp kājām. Lai piekļūtu viņas “meduspodam”, tev būs jāstāv diezgan plati.

Ieej viņā un sāc kustēties. Maigi satver viņas kājas pie potītēm, saliec ceļos tā, lai vari uzlikt pēdas sev uz vēdera. Apsveicu, tagad Tu jau zini Saspiesto pozu. Tā pati par sevi ir ļoti patīkama abiem partneriem. Viņa sajutīs tevi varenākos izmēros kā ierasts, bet Tu – cik cieši viņa tev piekļaujas.

Tagad pati tehnika. Turpinot grūdienus, pārliec vienas kājas pēdu priekšā otrai, it kā mērot attālumu. Pēc tam otru kāju. Vari pateikt savai mīlulītei, lai viņa pati pārliek kājas. Otrais variants ir labs ar to, ka meitene pati var regulēt procesu atbilstoši savām izjūtām.

Katrs solis mainīs viņas maksts leņķi attiecībā pret tavu locekli. Šādi tiks stimulētas dažādas maksts zonas, kas sagādās atšķirīgas izjūtas. Kas zina, varbūt atradīsiet noslēpumaino un nenotveramo G-punktu. Viņa var turpināt soļot cik vien augstu tev pietiks pacietības. Atspiedusies pret tevi ar pēdām, var piepacelt gurnus, tā izbaudot atšķirīgas izjūtas un sajūtot tevi jaunos veidos.

Pačukstēšu vēl vienu noslēpumu, kuru iespējams pats neiedomātos. Soļus var likt arī krustām. Pārsteidzoši, taču viņa atšķirību tik tiešām sajutīs. Savukārt Tu varēsi ielikt vēl vienu ķeksīti pie saviem seksuālajiem sasniegumiem, jo ar sakrustotām kājām jau skaitās cita poza.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!