Pareizi izpildītas pozas seksā I – „Mērkaķīša poza”

Publicējis Dakteris, , X
dažādība

Pozas seksā ir simts un viena, ja ieskaita Misionāru un pārējās guļošās, tad vēl vairāk. Runāts par tām ir vairāk kā vajadzīgs. Jaunu seksa pozu izmēģināšana, protams, ir aizraujošs piedzīvojums un daudzveidība guļamistabā tikai pastiprina iegūto baudu. Tomēr ir dažas, kuras nevar vienkārši noskatīties, kādā interneta lapelē un uzreiz mesties virpulī. Ir jāsaprot, ko tu dari un kāpēc. Dažām ir nepieciešams pat sagatavoties.

Skatos, ka pat ziņu portāli sākuši pārpublicēt seksa pozu ilustrācijas. Vienmēr esmu atbalstījis cilvēku seksuālo izglītošanos. Cilvēki to darīja, kamēr vēl dzīvoja alās un turpinās darīt pat tad, kad bērnus audzēs kolbiņās. Aiz tā vienkāršā iemesla, ka tā ir sasodīti forša nodarbe un parastajam, mirstīgajam cilvēkam ir pieejamas tik vēl dažas citas, kas sniegtu tik spēcīgu sajūtu saviļņojumu un emocionālo ekstāzi.

Viens no pamata noteikumiem, lai noturētu sajūtas tikpat augstā līmenī kā pirmajā reizē, ir dažādība. Monogāmās attiecībās tās, protams, ir dažādās pozas. Pozas seksā ne tikai dod atšķirīgu perspektīvu uz partneres ķermeņa daļām, bet arī ļauj mainīt sajūtas, ko gūsti pats un sniedz savai partnerei. Ar laiku katram pārim izveidojas savs mīļāko pozu komplekts un neliela rezervīte, ko likt lietā svētku reizēs.

Citās reizēs, kad noskaņojums ir īpaši draisks, gribās pamēģināt, ko pavisam atšķirīgu, ko iepriekš neizbaudītu. Tiek ņemti talkā dažādi interneta resursi un Vatsjajāna Kamasūtras iedvesmoti, ilustrēti seksa pozu albūmi. Lielākā daļa no tajos sastopamajām pozām ir variācijas vienai un tai pašai pozai, ar dažādu kāju, roku novietojumu.

Tomēr ir sastopamas arī tādas, kas praksē nav tik elegantas un viegli realizējamas kā attēlos parādīts. Ir jāņem vērā partneru proporcijas un ķermeņa uzbūves īpatnības. Nu piemēram, kārns studentiņš kā skals salūzīs zem labi nobarotas mātes meitas, ja mēģinās viņu pacelt uz rokām un vēl jo vairāk palēkāt.

Tāpēc esmu nolēmis veltīt rakstu sēriju seksa pozām un to pareizam izpildījumam. Aprakstīšu ne tikai tehnikas, bet nosacījumus un iespējamās variācijas. Došu piezīmes par dažādiem knifiņiem izpildījumā, kas pastiprinās gūto baudu, atvieglos tavu dzīvi un vispār meitenes acīs ļaus izskatīties pēc „lielā seksa mazā giganta”.

12Nākamā lapaspuse