Pikanta ideja guļamistabai Nr.001 “Karstais-aukstais skūpsts”

Publicējis Dakteris, , X
intīmās rotaļas

Pirmais triks no manas krājkasītes, ar kuru padalīšos, ir arī viens no maniem iecienītākajiem. Vienkāršais izpildījums, plašās pielietojuma iespējas un izcilais efekts ir galvenie plusi tam par labu.

Šis raksts ir pirmais no sērijas. Ja neslinkošu, regulāri izlikšu kādu no saviem iecienītākajiem trikiem, kas palīdzēs tev padarīt savus piedzīvojumus starp palagiem vēl pikantākus un aizraujošākus. Cik sēriju būs seriālā nepateikšu, rakstu kā atceros. Taču zini ir daudz un mana samaitātā fantāzija ģenerē vēl, takā būs, ko pamēģināt. Pēc tam padalīsies iespaidos un varbūt pat atklāsi kādu no savējiem.

Un tagad pie lietas. Viss, kas tev nepieciešams, ir piparmētru ledene. Jo stiprāka, jo labāk. Pieredze rāda, ka zem uzraksta „menthol” parasti slēpjas vairāk piparu kā zem „peppermint”. Kādreiz lietoju niknākās no „Mynthon” brenda. Tagad šādiem gadījumiem man mētājas „Halls Extra Strong”. Starp citu, neapvainošos, ja izplatītāji man par reklāmu iedalīs kādu latu.

Izvēlētās markas ledeni iebāž mutē un ļauj tai nedaudz pakust. Ja to izdara pirms priekškara pacelšanas, vispār ideāli, tad pa priekšspēles laiku, produkts būs sasniedzis vajadzīgo kondīciju.

Ar mēli pabraucī pa ledenes virsmu, lai uz tās nonāktu mentola ēteriskās eļļas. Tad skūpstot viegli pieskaras ar mēles galiņu miesai. Var arī ar ledeni nobraukt gar lūpām, tad visa lūpu virsma būs uzlādēta. Taču jāuzmanās, lai pašam nesāk dedzināt.

Uz noskūpstītajām vietām tad var viegli uzpūst, tas radīs vēsuma sajūtu. Kontrasts ar karsto skūpstu, sagādās ļoti patīkamas sajūtas. Šis kontrasts īpaši jūtams būs uz jūtīgākajām vietām locītavu iekšpusē, krūšu galiem un oreoliem, visā bikini zonā.

Vēl viens variants ir braukt ar mēli pa meitenes ķermeni, zīmējot cilpas un lokus ap jutīgākajām vietām. Ik pa laikam uzpūšot un vienlaicīgi atjaunojot mēles mitrumu.

Kā jau saproti, vislielākais efekts būs jūtams nokļūstot līdz

samta alas vārtiem. Tehnika tieši tā pati, paberzē mēli gar ledeni un turpini mīļot, zīmējot cilpas un iegriežoties visās ielocītēs un krunciņās. Ik pa laikam uzpūt, lai radītu patīkamo kontrastu. Kad sasniegta vajadzīgā kondīcija vari pievērsties baudas podziņai – klitoram, kuteklim. Īpaši jutīgajās vietās, mentols radīs sildošu efektu, kas mijoties ar uzpūšanas vēsumu, pacels sajūtas jaunās virsotnēs.

Eksperimentē lēnām un pakāpeniski pārej pie jutīgākām vietām. Esi īpaši uzmanīgs nonākot līdz vagīnai un tās gļotādai. Atsevišķos gadījumos mentols var būt pārāk stiprs un radīt dedzinošas sajūtas. Vēro partneres izjūtas un reakciju, esi gatavs atkāpties, ja nepieciešams. Lai veicas un nepamodiniet kaimiņus!

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!