Salda draiskulība aerosolā II daļa

Publicējis Egoists, , X
iekāre

Kā tev patika idejas, ko izstāstīju iepriekšējā reizē? Ja vēl neesi pamēģinājis, Tad kājas rokās un uz veikalu pakaļ. Šajā reizē turpināšu ar vēl nerātnākām un seksīgākām tehnikām, ko izmantot, lai pilnībā nonestu jumtu savai mīlulītei un izbaudītu neaizšķērsotu skatu uz zvaigznēm.

Šīs tehnikas ir vērstas uz pašu mīļāko cilvēku, t.i. sevi pašu. Pats labākais, ka neskatoties uz to, meitene to izbaudīs no visas sirds. Ja vēl pirms šīm būsi padraiskojies ar tām, par kurām stāstīju iepriekšējā reizē, Tu principā iemetīsi kannu benzīna kaisles ugunī. …gatavojies sprādzienam. Taču tagad pie lietas.

Nerātnais gans

Kad esi novedis savu meiteni līdz pilnīgai ekstāzei un viņa alkas vairs nav valdāmas, laba doma ir ļaut darboties viņai. Tagad pūt putukrējumu uz sevis. Uzliec maziņu piciņu un liec to nolaizīt viņai. Es jau zinu, par kuru vietu Tu iedomājies pirmo, taču nesteidzies, nonāksi arī līdz turienei.

Sāc ar lūpām. Saldināts skūpsts būs labs sākums ceļojumam, kurā viņu vedīsi. Uzpūt sev uz krūtīm, vēdera un citām neitrālām vietām. Ļauj pietuvoties vietām, kuras viņai pašai ir ļoti jūtīgas. Šajā brīdī aizmirsti par locekli. Vispirms vajag uzskrūvēt draiskules apetīti. Tad atļauja ķerties pie daikta priekš viņas būs kā salūts 18.novembrī.

Karoga pacelšana

Ir vēl viens triks, ko vari izstrādāt ar viņas iztēli pirms ķeraties pie lietas. Uzpūt putukrējumu uz pirksta un dod viņai to nosūkt. Nedaudz pabraucī ar pirkstu turp un atpakaļ pa mēli. Mēle un lūpas ir ļoti jūtīgas. To stimulēšana uzbudinātā stāvoklī sievietei šaus dzirkstelītes. Es domāju pats saproti, ka kustībām jābūt ļoti seklām, lai neizsauktu rīstīšanos.

Papildus efektam vari nostāties tā, lai viņas seja būtu pretim un tuvu tavam klēpim. Tas ir kā izsalkušam iet garām stendam ar grilētiem cāļiem – tas ir tepat rokas stiepiena attālumā un tāpēc kārdina vēl vairāk.

Grandiozais nobeigums

Šis ir vēl viens nerātna seksa inscenējums, kuru vērts atstāt uz pašām beigām. Nostājies taisni un nosēdini viņu ar seju pret sevi, uz ceļiem savā priekšā, kā veicot felāciju. Liec viņai atmest atpakaļ galvu un plati atvērt muti. Paņem flakonu un no kāda 30cm augstuma piešļāc viņai pilnu muti ar putukrējumu.

Kad netīrais darbiņš padarīts, noliecies un sāc viņu skūpstīt. Nolaizi putukrējumu, kas trāpījis garām. Es tev garantēju, ka tik saldu skūpstu viņai vēl neviens nebūs sniedzis. Vari trīs reizes minēt, ko viņa visvairāk vēlēsies izdarīt ar tevi, pēc šī teatrālā uzveduma.

Noslēgumā

Šīs ir tikai dažas no idejām kā pielietot šo brīnišķīgo produktu. Tādas var izdomāt vēl virkni. To var izmantot arī kā palīglīdzekli citās rotaļās. Ļaujies fantāzijai un novēro savas sieviete reakciju un ļoti iespējams jūs atradīsiet, ko pilnīgi jaunu priekš sevis.

p.s. Latvijas veikalos esmu redzējis vairākus veidus putukrējumam aerosolā, taču nevienu konkrētu marku neieteikšu, kamēr man par to personīgi nesamaksās.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!