Pikanta ideja guļamistabai Nr.003 “Divas tehnikas tikai pilngadīgajiem”

Publicējis Lieliskais, , X
intīmās rotaļas

Sievietes seksuālo fantāziju pasaule ir pārsteidzoša un vilinoši pretrunīga. Ne katram vīrietim viss būs pa zobam. Piedāvāju pāris nerātnas draiskulības, kas pietuvojas robežai, taču to nepārkāpj. Tāda staigāšana pa naža asmeni izraisa visai interesantas asociācijas un ir velnišķīgi uzbudinoša abiem, neskatoties uz to, ka tehnika vērsta uz baudas sagādāšanu sievietei. Pievērsīšu uzmanību detaļām, tāpēc nav ieteicams līdz 18 gadiem un cilvēkiem ar šaurām biksēm!

Uz šo rakstu mani iedvesmoja kāda atsauksme. Joprojām šķiet interesanti, ka par milnieks.lv interesējas tik pat daudz sievietes kā vīrieši. Turpinu saņemt ļoti pozitīvas atsauksmes un par to man liels prieks. Pretēji manis sagaidītajam, runa ir ne tikai par attiecību sadaļu, bet arī par seksa tehnikām. Varu tikai izteikt savu cieņu sievietēm, kuras uzdrošināts vēlēties vairāk baudas no tuvības un nebaidās par to runāt.

Konkrētajā gadījumā runa ir par rakstu sēriju “Salda draiskulība aerosolā“. Pats esmu saldumu mīļotājs, tāpēc pat neiedomājos, ka kādam salduma varētu būt par daudz. (Konkrētās atsauksmes autore noteikti saprata, ka runa ir par viņu un pasmaidīja). Labošos un šajā reizē uzrakstīšu par gastronomiskajām izvirtībām bez saldumiem, speciāli tikai ar produktiem “21+”.

Paradīzes persika nektārs

Noteikti jau saprati runa būs par alkoholu. Šai seksa tehnikai tev būs nepieciešama pudele vīna. Sarkanvīns radīs interesantu vizuālu efektu. Par dzirkstošo vīnu pastāstīšu beigās. Saldais vai sausais, tam nav nozīmes, takā izvēlies to, kurš tev garšo labāk.

Otra lieta, kas būs nepieciešama šai nerātnajai rotaļai ir sieviešu biksītes. Beigās tās varētu būt diezgan samaitātas, līdz ar to neņem pašas labākas. Derēs visparastākās, kokvilnas. Kokvilna pat būtu ļoti ieteicama, jo modernie audumi mēdz uzvesties neprognozējami. Tūliņ sapratīsi kāpēc arī no mežģīnēm labāk izvairīties.

Personīgi dodu priekšroku baltām klasiska piegriezuma biksītēm, kā attēlā, taču derēs arī tanga vai stringi. Šortiņi un bumbierenes, lai paliek citai reizei. Protams, apakšveļai jābūt tīrai. Lai gan manuprāt tas ir pašsaprotami, kad darīšana nonāk līdz guļamistabai. Vēl visādam gadījumam var paņemt klāt kādu dvieli, ko paklāt apakšā, jo tas var kļūt diezgan “netīri”.

Seksa tehnika

Visbeidzot pie lietas. Noklāj dvieli uz grīdas un nostādi meiteni virs tā. Viņai būs ērtāk, ja varēs atbalstīties ar muguru pret sienu, nedaudz pavirzot gurnus uz priekšu. Meitenes kājām jābūt viegli ieplestām, lai tu vari starp tām apsēsties.

Paņem vīna pudeli un pavisam nedaudz atvelc biksīšu gumiju jostasvietā. Tievā strūkliņā aizlej aiz tās nedaudz vīna. Tas iesūksies kokvilnā un vēsā straumītē ķircinoši tecēs uz leju pa tavas nerātnieces pavēderi. Atkārto procedūru. Rīkojies lēnām un ieturi pauzes. Ļauj viņai izbaudīt sajūtas un pamocīties nojautās.

12Nākamā lapaspuse

4 komentāri rakstam “Pikanta ideja guļamistabai Nr.003 “Divas tehnikas tikai pilngadīgajiem””

 1. Lara Croft raksta:

  Brīnišķīgs scenārijs un režisors, viss kā pa sviestu iet, bet ,ja beigās orgasma nebūs, ko tad?

  • Lieliskais raksta:

   Paldies! Tas tāpat būs brīnišķīgs piedzīvojums meitenei. Orgasmu viņa arī pati sev var sagādāt, bet šis paliks atmiņā.

 2. Lara Croft raksta:

  Galvenais, lai nebūtu muļķīgā jautājuma:”Vai tev ar mani bija labi?”

  • Lieliskais raksta:

   Jā, tā jau ir klasika no “Muļķīgākajām lietām, ko teikt pēc seksa”, uzreiz pēc “Paldies!”.