Salda draiskulība aerosolā I daļa

Publicējis Egoists, , X
intīmās rotaļas

Vispārzināms fakts – lielāko baudu dzīvē var sagādā vienkāršākās lietas. Tieši par vienu no tādām es tev šodien pastāstīšu. Manā uztverē tas ir viens no izcilākajiem produktiem mīlas rotaļām. Viens no maniem mīļākajiem knifiņiem un tūlītējs hīts visām, ar kurām to esmu pamēģinājis. Un pats labākais, tas ir brīvi pieejams veikalos, par minimālu samaksu.

Putukrējums aerosolā ir viena fantastiska lieta. Atšķirībā no parastā saldā krējuma, tas daudz ilgāk nebojājas un nekad nenoplok. Pirms lietošanas atliek kārtīgi sakratīt un saldā kāruma strūkla būs gatavs izšļākties, kurā vien virzienā Tu to notēmēsi.

Taču tagad pie lietas. Pastāstīšu par pāris nerātnībām, kuras ir ļoti vienkārši realizēt. Piemērotas kā pastāvīgajai partnerei, tā arī kādai skaistulītei, ar kuru vēl tikai viens otru iepazīstat seksā.

Šļāciens mutē

Sākšu ar pašu vienkāršāko tehniku. Iepriekš sakrati flakonu un noslēp rokas stiepiena attālumā. Kad esat tikuši līdz gultai, liec viņai aiztaisīt acis un atvērt muti. Paņem bundžiņu un iespied nedaudz viņai mutē. Tēmē ieslīpi pret mēli, lai netīšām netrāpītu rīklē. Spied lēnām, lai strūkla būtu neliela. Rēķinies, ka viņa nedaudz sabīsies, kad kaut kas pēkšņi sāks šļākties viņai mutē.

Labākam efektam acis var aizsiet un nostāties tā, lai tava stakle sanāktu viņas sejas līmenī. Šāda pozīcija liks viņas fantāzijai lidot un putukrējuma šļāciens pārsteigs.

Pavedinošais deserts

Šai rotaļai tev būs nedaudz vairāk jāsagatavojas. Ideja ir vienkārša, sagatavo augļu vai ogu plati un baro viņu no rokas. Putukrējumu izmanto kā dekoru, uzspiežot nedaudz virsū atsevišķajiem kumosiem.

Lai piedotu šai rotaļai pikantumu var aizsiet acis. Ja vēl piesiesi viņas rokas pie gultas, tas meitenei radīs dziļas un spēcīgas izjūtas.

Lai viņu sakārdinātu vēl vairāk putukrējumu neliec uz visiem gabaliņiem. Uzpūt putukrējumu uz nākamā gabaliņa, ko dosi. Viņa dzirdēs aerosola šņācienu, bet putukrējumu uz kāruma neatradīs. Toties nākamajam, saldajam kumosam, pēc viņas domām, vajadzētu būt bez dekora. Saldais krēms viņu nedaudz pārsteigs.

Lai novirzītu viņas domas uz dienvidiem, kāda no kumosiem vietā vari uzpūst putukrējumu uz pirksta un iedot to viņai nolaizīt.

12Nākamā lapaspuse