BDSM iesācējiem IV – „3 tehnikas, kuras jāzina katram”

Publicējis Egoists, , X
bdsm

Sekss ir iekāres fiziska izpausme. Tas ir akts, kas sevī apvieno dzīvniecisku agresiju un siltu maigumu. Uz āru izlaužas nevaldāmi instinkti un piepilda dziļi emocionāla pieķeršanās partnerei. Par skūpstiem un glāstiem var izlasīt jebkur. Es vēlos parunāt par košanu, skrāpēšanu un balansēšanu uz valdzinošās robežas starp baudu un sāpēm. Pat tad, ja vēlies tikai pamēģināt, šīs tehnikas būs piemērotas arī tev.

Vai maz nepieciešams atkārtot, ka dažādība guļamistabā ir pamats veselīgai un harmoniskai partneru dzimumdzīvei?! Variantu kā padarīt seksu raibāku ir daudz. Tomēr agri vai vēlu partneri, kas viens otru iepazīst aizvien intīmāk, nonāk pie seksa rotaļu krēslainās puses. Abreviatūra BDSM1 saistās ar ko neatļautu vai grēcīgu. Tas tāpēc, ka pakļaušanā vai baudas un sāpju jaukšanā izpaužas cilvēka apslēptākās dziņas.

Vēlos uz pēdējo likt uzsvaru. Šīs vēlmes slēpjas dziļākajos nostūros, tieši tāpēc to atklāšana ir tik intīma. Tā ir atvēršanās otram un saplūšana dziļākajā būtībā. Ļaujoties dabiskajām dziņām, var sagādāt un gūt vēl nebijušu piepildījumu.

Košana

Kas var būt dzīvnieciskāks par košanu?! Tikai retajam kaisles uzplūdā nav radusies vēlme skūpsta vietā ieķerties mīkstumā ar zobiem. Lielākā daļa sieviešu šai vēlmei arī ļaujas. Viņas ir daudz emocionālākas un asāk izjūt baudu. Bez tam, tas ir arī pieņemami, jo mums tomēr ir biezāka āda.

Neskatoties uz to arī maigais dzimums gūst baudu no košanas, ja to izdara pareizi. Vispirms jau par to, kur kost. Ir divi varianti. Var kost mīkstajās ķermeņa daļās. Tajās ir vairāk gaļas, kur “iecirst” zobus un risks pārkāpt sāpju robežu ir mazāks. Otrs variants ir kost maigajās vietās – locītavu iekšpusē, kaklā, augšstilbu iekšpusē u.t.t. Šajās vietās āda ir elastīgāka un satur vairāk nervu galu. Atšķirībā no pirmā gadījuma zobus gan cirst nevarēs. Tas arī nav nepieciešams, jo vajadzīgo efektu varēs panākt ar vieglāku miesas iespaidošanu.

Kā jau noproti svarīgi ir tas, kā Tu kod. Abos variantos ar lūpām ir jāaptver lielāks miesas laukums un tad jāsatver ar zobiem. Orientējoši, ādai starp zobiem jābūt tik daudz, lai tā varētu brīvi salocīties – uzmest tādu kā kroku. Atkarībā no ādas biezuma dažādās ķermeņa vietās, daudzums atšķirsies.

123Nākamā lapaspuse