Īstais brīdis komplimentam

Publicējis Lieliskais, , X
attiecības

Tikai retais prot pareizi lietot komplimentus. Svarīgāks par pašu komplimentu, ir īstais brīdis. To izvēloties nepareizi, Tu ne tikai nesasniegsi cerēto efektu, bet pat tieši pretēji –saņemsi negatīvu reakciju. Tāpēc pastāstīšu tev par situāciju, kurā komplimentam ir daudzkārt labāks efekts kā jebkurā citā situācijā. Pie tam tikai retais, šo iespēju izmanto. Gribi izcelties meitenes acīs kā izcils mīlnieks, iegaumē šo!

Vispār es diezgan skeptiski izturos pret komplimentiem par meitenes izskatu. Saproti, viņa pa lielam ar to ir piedzimusi. Tajā vairāk ir viņas mātes nopelns, kura izvēlējās saviem bērniem tēvu ar izcilu ģenētisko materiālu. Izskata vietā labāk uzslavēt viņas personīgos sasniegumus. Ko tādu, par ko viņa pati ir lepna. Tomēr arī ar pareizajiem komplimentiem vajag rīkoties uzmanīgi, jo, kā jau teicu, īstais brīdis ir vēl svarīgāks.

Komplimenti ir kā valūta – jo vairāk laid apgrozībā, jo lielāka inflācija, t.i. mazāka vērtība. Turpinot finanšu alegoriju, Tu vēlies ieguldīt tieši tajā brīdī, kad pieprasījums ir vislielākais. Cilvēku valodā izsakoties – brīdī, kad meitene jūtas visnedrošāk. Brīdī, kad meitenei tava uzmanība vajadzīga visvairāk. Tad tavs kompliments būs kā silts medus viņas ausij – maigs un salds.

Labākais brīdis komplimentam – kad meitene tavā priekšā ir kaila pirms seksa

Sekss ir tas brīdis, kad kompliments ir visefektīvākais. Nepārspīlējot, šajā mirklī tas dos daudzkārt intensīvāku efektu kā jebkurā citā, aplidošanas procesā.

Padomā, kad pēdējo reiz mīlējies, Tu atcerējies pateikt meitenei kaut vienu no tām lietām, dēļ kurām viņu iekāroji pirmām kārtām? Jeb biji pārāk aizrāvies ar labumiem, kas nonākuši tavās rokās? …tiešā un netiešā nozīmē izsakoties. I nemēģini šmaukties, esmu runājis ar pārāk daudzām, lai zinātu, ka kompliments mutuļojošas kaisles mirklī ir tikpat reta parādība kā lodveida zibens. Tie parasti izbeidzas brīdī, kad jaunajam cilvēkam dod zaļo gaismu.

Saprotu, ka vīrietim to var būt pagrūti aptvert. Mums tas nav nekas traks. Mēs tikām pie medus poda un tagad atliek vien izēsties. Ar sievietēm viss ir pavisam citādi. Jebkura sieviete jūtas nedaudz nedroši par savu ķermeni. It sevišķi brīdī, kad viņa ir pilnīgi kaila un neaizsargāta tavā priekšā. Tavs skatiens ķeras pie viņas visintīmākajām vietām. Viņa vēlas izskatīties tik labi cik vien tas iespējams un nevar būt pārliecināta vai viņai tas izdodas. Galu galā vīrietim sievietes izskats tomēr ir ārkārtīgi svarīgs, viņa to ļoti labi zina.

Domā ar to vien, ka tev stāv kā klints pietiek? Nebūt ne. Džeki ir suņi. Mums pietiek ar pāris sekundēm, lai pielektu stāvus un būtu gatavi doties kaujā. Arī to meitenes zina un sen vairs neuztver kā kaut ko īpašu. Jauki vārdi par viņas izskatu šajā brīdī būs kā svaiga gaisa malks pēc 2 min aizturētas elpas.

12Nākamā lapaspuse