Izcils kompliments, īstajā brīdī

Publicējis Lieliskais, , X
attiecības

Izcila komplimenta priekšnoteikums, pirmkārt, ir īstais brīdis. Brīdis, kad vārdi, kas celtu viņas pašapziņu, nepieciešami visvairāk. Tas ir brīdis, kad viņa ir pārkāpusi savām iekšējām barjerām un ļāvusies tev, stāv tavā priekšā kaila un neaizsargāta. Es runāju par to brīdi, kad kaisles uzplūdā esi norāvis no viņas atlikušās drēbes un gatavojies izbaudīt seksu ar viņu. Kāds jauks vārds ir tas, ko sieviete tajā brīdī visvairāk vēlas dzirdēt no tevis.

Kāpēc tas vajadzīgs tev jau rakstīju iepriekšējā reizē – Tu ne tikai sevi parādīsi kā izcilu mīlnieku, bet arī palīdzēsi sievietei atvērties kam vairāk un atļauties vairāk. Es ceru Tu vari iedomāties, kā tas varētu atsaukties pozitīvi arī uz tevi.

Pirms ķeramies pie konkrētiem piemēriem un idejām, ieskatīsimies tajā, kas raksturo komplimenta kvalitāti. Pirmkārt jau, jāsāk ar to, ka sieviete ir emocionāls radījums. Vislabāko efektu panāksi ar uz emocijām vērstiem un ar tām piesātinātiem vārdiem. Savukārt no kvantitatīvajiem labāk izvairīties. Tas mums, vīriešiem ir vajadzīgs, lai paslavē mūsu locekļa izmēru un tamlīdzīgi. Tev ir pašas lielākās krūtis, mazākais/lielākais dibens neies cauri. Tu pat iedomāties nevari par ko tik komplekso sievietes. …jā arī par pārāk lielām krūtīm. Tāpēc izdari sev pakalpojumu un labāk vispār izvairies no vēršanās pie pārāk konkrētām lietām.

Neslikti varianti komplimentam sievietei

Vienkāršākajā variantā uzslavēsi viņu, izteiksi atzinību par viņas izskatu.

Piemēram: “Tev ir skaistas krūtis!” vai “Tu fantastiski smaržo!”. Janu galīgi nekam nevari pieķerties, šis variants derēs jebkurai: “Tava āda ir ārkārtīgi maiga!”. Sievietes dikti rūpējas par savu ādu un šie vārdi ļoti glaimos viņas centieniem.

Komplimenta formula

Pa lielam komplimenta struktūru var reducēt uz vienkāršu formulu:
Tev ir vissatriecošākais (dzimta un skaits atbilstoši) X

vai
Tev ir visseksīgākā (dzimta un skaits atbilstoši) X

“X” aizstāj ar jebkuru īpašību viņas izskatā, kas piesaistījusi tavu skatienu.

Vēl vari aizdomāties par tādiem vārdiem kā: “apburoša”, “pasakaina”, “kārdinoša” u.t.t.

Izcils kompliments sievietei

Ja esi izlasījis tik tālu, “neslikts” nav tavs variants un Tu vēlies izcilu. Šādam komplimentam ir jāpauž tavas emocijas. Saprotu, ka esi lauva ar bleķa vēderu, bet emocijas ir priekš mazām meitenītēm, tāpēc teikšu citādi – izpaud to, cik ļoti viņu iekāro. Ietērp to vārdos!

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “Izcils kompliments, īstajā brīdī”

  1. Arnis raksta:

    Tajā brīdī kaut kā galīgi par to nedomā.