Erekcijas kauls un seksa tehnika bonusā

Publicējis Dakteris, , X
labāka erekcija

Tu zināji, ka praktiski visiem primātiem loceklī ir kauls? Šis kauls nodrošina atbalstu erekcijai, ilgāku dzimumaktu un lielāku dzimumaktu biežumu. Neskatoties uz to, ka varētu šķist, it kā ereģētā penī ir kauls, mēs, diemžēl, esam viena no retajām sugām, kas paļaujas tikai un vienīgi uz hidraulisko spiedienu, seksuālās funkcijas nodrošināšanai. Ļoti interesantu atbildi uz to, kāpēc daba mums laupījusi šo “armatūru” atradu Ričarda Dokinsa ģeniālajā darbā “Savtīgais gēns”.

Vairākos rakstos Milnieks.lv ir minēts un aprakstīts kā mūsu ķermenis nodrošina locekļa erekciju, tāpēc otrreiz to neaprakstīšu. Pieņemšu, ka tiem, kuriem tas interesēs, būs izlasījuši vai izlasīs.

“Savtīgais gēns” (“The Selfish Gene”) veltīts teorijai, kas unikālā veidā skatās uz evolūciju un izskaidro dažādas fizioloģiskas un pat sociālas parādības. Kā viena no centrālajām tēmām ir dzimumu atlase – process, kurā notiek pārošanās partnera izvēle. Dažādos rakstos Milnieks.lv ir aizskarta gan šī tēma, ar piemēriem par brieža ragiem, pāva asti u.t.m.l., gan jautājums par to kāpēc mūsu sugā “pēdējais vārds” pieder sievietei.

Pirms turpinu, vēlreiz atgādināšu, ka mūsu sugas uzvedības principi ir attīstījušies tūkstošus gadus pirms bija izgudrota kontracepcija, paternitātes testi un pat pilsētas.

Domāju piekritīsi visai loģiskam apgalvojumam, ka sieviete, pirmkārt, vēlas sev blakām visādā ziņā veselīgu partneri. Tas ļauj cerēt, ka arī viņa pēcnācēji tieši tā pat būs veselīgi. Diemžēl dabā nav asins analīžu, rentgenu un dakteru diagnožu. Sievietei nākas paļauties uz dažādām pazīmēm, lai to konstatētu. Šī tēma pati par sevi ir vairāku grāmatu cienīga. R. Dokinss, savā grāmatā atsaucas uz vairākiem citu autoru darbiem. Ja ir interese, vari papētīt dziļāk, taču šī raksta ietvaros pieturēšos pie vienas konkrētās pazīmes.

Evolūcija veidojas kā mijiedarbība – uz katru viena dzimuma darbību seko pretdarbība no otra dzimuma. Ja sugas mātītes meklē veidu kā noteikt tēviņa veselības stāvokli, panākumus gūs tas tēviņš, kurš spēs piedāvāt neapšaubāmus pierādījumus. Izrādās starp visiem citiem, mūsu sugai, tas ir arī loceklis. Precīzāk sakot, erekcija. Takā mūsu sugai nav kaula, kas balstītu locekli, vīrieša ķermenim ir jābūt pietiekami spēcīgām, lai nodrošinātu erekciju tikai uz asins spiediena izmaiņu rēķina vien.

Erekciju sievietei (protams, neapzināti) ir kā asins spiediena nomērīšana dakterim. Problēmas ar asinsspiedienu ir simptoms daudzām veselības problēmām, sākot ar garīgajām: stress, depresija u.t.m.l. un beidzot ar asinsrites: sirds, asinsvadu un pat asinsrades (viss, kas saistīts ar asiņu veidošanos un atjaunošanos).

Teorija, kuru R. Dokinss apskata, izsaka pamatotu pieņēmumu, ka vīrieši evolūcijas ceļā ir atbrīvojušies no šī kaula, lai uzskatāmāk demonstrētu savu dzimum-spēku, t.i. “Paskaties mazā, man nevajag nekādu kaulu, lai noturētu viņu stāvus!”

Kā jau minēju iepriekš, jebkuras izmaiņas vienā dzimumā izsauc izmaiņas arī otrā. Konkrētajā gadījumā, tas nozīmē, ka sievietes ir ieprogrammētas reaģēt uz spēcīgu un noturīgu vīrieša erekciju, kā vienu no neapstrīdamiem veselības rādītājiem.

Tomēr pirms velc mugurā mētelīti un dodies uz parciņu demonstrēt, brīdināšu, ka tas ir tikai veselības rādītājs un pirms tam jau jābūt stabilai seksuālajai pievilcībai un psiholoģiskajam komfortam.

Praktiska tehnika pēdējā mirkļa pretestības pārvarēšanai

Toties, kad iepriekš minētais ir nodrošināts, tavās rokās, jeb pareizāk sakot biksēs, ir brīnišķīgs rīks sievietes pārliecināšanai. Domāju visi zina, kas ir pēdējā mirkļa pretestība (LMR1), kad viss jau tūliņ-tūliņ notiks, bet meitene vēl vilcinās. Iepriekš aprakstītā teorija lieliski izskaidro vienkāršu tehniku, kura var palīdzēt pārvarēt pēdējā mirkļa pretestību.

Tā vietā, lai mēģinātu līst biksītēs meitenei un turpinātu saņemt vienu STOP pēc otra, iedot meitenei rokā savu ereģēto locekli. Pēc atsauksmēm un no personīgās pieredzes varu teikt, ka tas dara brīnumus. Lai arī pats loceklis nav no uzbudinošākajām vīrieša ķermeņa daļām, šis akts ļoti uzbudina un aizrauj meiteni. Bieži vien pietiekami, lai vēlētos to sajust sevī.

Džekiem, šī ir brīnišķīga seksa tehnika pēdējam mirklim pirms paša akta. Dāmām – vēl viens veids, kā vēl pirms seksa pārliecināties vai “kundziņš” tiešām būs tik labs mīlnieks, kā apgalvo.

1No angļu Last Minute Resistance

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!