“Erektālais atlētisms” – vairāk kā Kēgela vingrinājums, spēcīgai erekcijai un ilgākam dzimumaktam

Publicējis Dakteris, , X

Kēgela, jeb precīzāk iegurņa pamatnes muskulatūras vingrinājums

Visvieglāk sākt ar visur ieteikto variantu – apstādināt urīna strūklu, t.i. čurājot apstājies pusceļā, tad atkal atsāc un tā kādas piecas reizes. Pietiek ar apstāšanos uz aptuveni trim sekundēm. Tādā veidā atklāsi iegurņa muskulatūru vispār un spersi pirmos soļus pretim spēcīgākiem potences muskuļiem. Šādu treniņu var turpināt arī pēc augstāka līmeņa sasniegšanas. Tas neprasa nekādus papildus ieguldījumus, tāpat stāvot pie poda īsti nav nekas cits, ko darīt. Protams, vingrinājumu var izpildīt arī bez urinēšanas, galvenais, lai jūti īstos muskuļus. Pirmais efekts būs diezgan ātri, jo tas uzreiz dos papildus kontroli, pat vēl pirms muskuļi iegūs papildus tonusu.

Otrajā solī būtu nepieciešams atrast pārējos muskuļus. Iedomājies vai, ja nevari iedomāties vienkārši sagaidi, kad ļoti sagribēsies uz tualeti pa lielajam. Šajā brīdī būs jūtama slodze uz iegurņa pamatnes lielāko muskuli (1. iekrāsots zilā). Kad beidzot tiksi līdz baltajam tronim un izbaudīsi atslābināšanās ekstāzi, sajutīsi šo muskuli atslābināmies. Pēc tam pamēģini apzināti to sasprindzināt. Visdrīzāk tas sasprindzināsies kopā ar pārējiem iegurņa muskuļiem, tai skaitā to, kuru izmantoji, lai apstādinātu urīna strūklu.

Efektīvākai vingrinājuma izpildīšanai, pirms turpināt, pamēģini no visa spēka sasprindzināt minētos muskuļus kopā ar sēžas (debena puslodēm) muskuļiem. Tad atslābināt tikai sēžas muskuļus.

Šis ir vingrinājums uz izturību. Maksimāli sasprindzini muskuļus, kā aprakstīts iepriekš, un noturi cik ilgi sanāks (pāris minūtes jau ir ļoti labs rezultāts). Pēc tam pilnībā atslābini. Tam palīdzēs dziļa ieelpa un lēna izelpa. Šādi atkārto vingrinājumu vismaz desmit reizes.

Trešais vingrinājums ir ātra sasprindzinājumu sērija. Pēc tam, kad būsi sajutis savus muskuļus, varēsi tos precīzi sasprindzināt un atslābināt. Dari to ātrā tempā. Sāc ar desmit atkārtojumu piegājienu, pēc tam pusminūti atpūties. Pakāpeniski pieaudzē reižu skaitu. Piegājienu skaits nav tik būtisks, tāpēc to var izpildīt, kad vien ienāk prātā. Piemēram, apstājoties pie sarkanās gaismas. Tev kā reizes būs pārdesmit sekundes brīnišķīgam treniņam.

Ceturtais solis uz erektālo atlētismu, ir spēja kontrolēt un trenēt katru muskuli atsevišķi. Apzināti, atsevišķi sasprindzini muskuļus, ko darbināji ejot pa mazajam un pa lielajam, ja iedziļinājies arī anatomijā, tad pievērs uzmanību arī pārējiem muskuļiem. Izpildi vingrinājumus liekot uzsvaru uz kādu konkrēti!

Efektīvi vingrojumi potencei

Paškontrolei vari pamēģināt sasprindzināt iegurņa muskuļus un pačurāt. Ja tas izdosies, tas nozīmē, ka atsevišķi kontrolē savu “orgasma” muskuli. Pamēģini aiziet uz tualeti pa lielajam, kad gribas arī čurāt un noturēt urīna strūklu. Šādi varēsi pārliecināties, ka vari atsevišķi darbināt “garenisko” muskuli.

Pēc tam, protams, tas, ko vēlējies patiesībā, izmēģini sasprindzināt un atslābināt dažādos muskuļus seksa laikā. Pavēro, kurā gadījumā, jūti spēku pieplūdumu un kulminācijas brīdi attālināmies, bet kurā tieši pretēji, pietuvojamies. Tik jābrīdina, pirms šādiem eksperimentiem labāk apmeklēt labierīcības.

Šie vingrinājumi ir ārkārtīgi vienkārši, vienreiz *piešāvies* tos varēsi izpildīt kaut vai braucot sabiedriskajā transportā. Tomēr pats labākais, ka Tu un tava mīļākā sajutīsiet rezultātu jau pēc neilgas vingrināšanās. Ja turpināsi strādāt pie sevis, aptuveni pēc pus gada (termiņš var atšķirties atkarībā no treniņu intensitātes) jau varēsi attālināt ejakulāciju, cik vien vēlēsies un *beigt*, kad vien vēlēsies. Piemēram, kopā ar meiteni. Tas gan būtu dikti forši, ne?

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!

123 lapaspuse