“Erektālais atlētisms” – vairāk kā Kēgela vingrinājums, spēcīgai erekcijai un ilgākam dzimumaktam

Publicējis Dakteris, , X

Tagad atgriežamies pie brīnišķīgajiem mums – vīriešiem un mūsu sprogainā kumeļa. Sasprindzinot “garenisko” (starp citu, tas nav oficiālais nosaukums) muskuli sajutīsi kā apakšā viss savelkas. Loceklis it kā tiek ievilkts nedaudz uz iekšu un pretim anālajai atverei (dibencaurumam, tiem, kuri nemācījās anatomiju). Sēžot šī savilkšanās ir jūtams izteiktāk. Vēl to ļoti labi jūt, kad dikti gribas pa lielajam un centies savaldīt brūno lāci.

“Erekcijas” muskulis

Visos materiālos latviešu valodā ir aprakstīti vingrinājumi, kas trenē tieši garenisko muskuli. Tomēr bez tā ir arī citi un, kā redzēsi, ne mazāk svarīgi. Sākšu ar muskuli, kas aptver katru no divām locekļa saknēm (4. iekrāsots zaļā). Šoreiz neiedziļināšos locekļa uzbūvē, tik pateikšu, ka tas dziļāk ķermenī sadalās divās daļās. Muskulis sasprindzinoties sažņaudz locekļa sakni, tā kavējot asins aizplūšanu no tā. Jo lielāks asins spiediens loceklī – jo spēcīgāka erekcija.

To var pielīdzināt velosipēda kameras piepumpēšanai – spiediena ietekmē tā kļūst cieta. Šis muskulis arī balsta ereģēto locekli, jeb prasti izsakoties, jo šis muskulis spēcīgāks, jo labāk stāv.

Miera stāvoklī atsevišķa šī muskuļa darbināšana nerada redzamu efektu. Toties pēc erekcijas iestāšanās, to sasprindzinot, redzamu efektu var panākt – locekļa galviņa kļūst lielāka. Sajūtu ziņā loceklis kļūst stīvāks un jūties spēcīgāks, mazinās spriedze un vari atlicināt ejakulāciju.

“Orgasma” muskulis

Potence un izturība

Sievietēm pietiek ar Kēgela vingrinājumu, lai nodrošinātu spēcīgu orgasmu. Vīriešiem labi attīstīts gareniskais muskulis nedos tik izteiktu efektu. Mums vairāk jāpievērš uzmanība iepriekš aprakstītajam – “zaļajam” muskulim un, galvenais, muskulim, kas attēlā iekrāsots sarkans (3.).

Tas aptver locekli pie pamatnes un turpinās iekšā ķermenī apkārt urīnvadam, starp “zaļajiem” muskuļiem. Sasprindzinot šo muskuli tiek sažņaugtas locekļa vēnas (ereģētam loceklim var redzēt virspusē, zem ādas), tā kavējot asiņu aizplūšanu un tādejādi palielinot spiedienu. Tomēr svarīgākā ir šī muskuļa loma vīrieša orgasmā. Tas nodrošina ritmiskās konvulsijas, kuras jūti ejakulācijas laikā. Attiecīgi, jo spēcīgāks un labākā tonusā ir šis muskulis – jo spēcīgāks un ilgāks tavs orgasms.

Miera stāvoklī šo muskuli vislabāk var sajust urinējot (čurājot). Lai sāktu urinēt, šis muskulis atslābinās, pēc padarītā darbiņa, kad izspied pēdējo pili, tas sasprindzinās spēcīgāk. Viens no vingrinājumiem balstās tieši uz to.

123Nākamā lapaspuse