7 Lodes amoram, jeb kā atbrīvoties no jūtām

Publicējis Lieliskais, , X

4. Robs taviem draugiem

Gabalu, ko izraus ceturtā, aizpildīs draugi. Ej, satiecies, pavadi laiku, izbaudi dzīvi. Galvenais, dari ko jaunu, ko priekš sevis, ko tādu, kas aizpildīs tukšumu tevī un aizvien dziļāk iedzīs lodi nekrietnelim ciskā.

5. Caur piektās atstāto caurumu ieraugi citas

Paskaties apkārt un caur robu, ko atstājusi tava mocītāja, ieraugi cik ārkārtīgi daudz ir labu, skaistu sieviešu. Ņem pirmo pretim nākušo un atrodi viņā visas labās īpašības. Tad ņem nākamo un nākamo, katrā atrodot aizvien vairāk īpašību, kas tevi saista. Izaicini amoru, lai viņš uz tām visām izšķiež savas bultas. Ļauj jūtām kā izmētātām oglēm atdzist izkliedētām savrup. Laupi tām atlikušo sparu, izgrūžot savu kaisli ar citām un seksuālais bads no tām vairs nevarēs izpūst liesmas.

6. nosaukums ir darbs

Ne mirkli nesēdi mierā. Aizmirsti par brīviem mirkļiem. Velti sevi darbam gan tam, kas tev nes naudu, gan tam, kas dara labāku pasauli ap tevi. Iztīri māju, pieliec plauktu, uzroc vecaimātei dārzu vai kā citādi dari pasauli labāku. Ja tavas rokas aizmirsīs mieru, galva aizmirsīs nīstās domas.

7. Ar septīto lodi noliec spārnoto nelieti uz ceļiem

Iemīli sevi

Tēmē augstāk. Rāpies zināšanu kalnā garīgi audz. Lasi grāmatas, studē psiholoģiju, klausies gudros cilvēkos vai paplašini savu redzesloku citādi. Galvenais, pacelies pār sevi, pār to kāds biji. Esi gudrāks, inteliģentāks, ar plašāku skatījumu uz dzīvi, galu galā uzlabo savu fizisko formu. No augšas skatoties uz leju, Amors jau vairs nešķiet tik varens. Vien sīks huligāns, kas kādreiz, tālā pagātnē indējis tev dzīvi.

Paldies!

Paldies visām, kuras salauza man sirdi! No seklas bļodas lauskām es saliku vāzi, ko pildu ar dziļāku nozīmi. Bļodā būtu peldējušas mušas, bet vāzē nevīst ziedi.

Es parādīju piemēru, tagad arī Tu pasakai paldies tai, kura tev deva iespēju ciest un, caur ērkšķiem izgājušam, kļūt spēcīgākam, labākam cilvēkam – nokļūt pie zvaigznēm. Tas nenotiks vienā dienā un pat mēnesī ne. Taču, kad notiks, ar vieglumu atskatīsies uz pagātni kā sīkumu. Kad spēsi viņai pateikti paldies, piedod un aizmirsti dusmas. Kopā ar tām izbalēs arī atlikušās jūtas.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

4 komentāri rakstam “7 Lodes amoram, jeb kā atbrīvoties no jūtām”

 1. Mīlu sajutu un sadegu raksta:

  Paldies tev autor! Cilvēcisks, saprotams un iedvesmojošs portāls! Šo tik realizēt un nāk iespēja nokļūt atkal uz pekām:)

  • Lieliskais raksta:

   Prieks, ka noder! Nelaimīgas mīlestības gadījumā jāsaprot, ka lai arī cik grūti nebūtu, tas ir pārejoši. Kā iesnas vai klepus, kas vienkārši jāizslimo.

 2. seo raksta:

  Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at.

  • Administrators raksta:

   Thank you for your concern! It’s taken care of all mentioned. We rank 1.0 on all our target keywords. Our SEO is hard coded in theme, so no lags because of plugin. Appreciate it!