7 Lodes amoram, jeb kā atbrīvoties no jūtām

Publicējis Lieliskais, , X
attieksme

Mīlestība ir saviļņojoša un skaista, tā ceļ spārnos un piepilda dzīvi ar augstāko jēgu. Ko darīt, ja nu tā nav? Ja nu tā ir narkotika, kas aptumšo tavu skatienu? Ja nu jūtas ir jūtu pēc un tu kļūsti atkarīgs no šīs saldās indes? Brīdī, kad jūtas sāk kaitēt un atliek vien rūgtums, tu sāc saprast, ka esi zaudējis kontroli pār notiekošo. Es tev pastāstīšu par drošām metodēm, kā atgūt kontroli pār savām emocijām, jūtām un dzīvi. Tie ir septiņi padomi, kā tikt vaļā no mīlestības.

Neapstrīdami, mīlestība ir skaista. Kamēr vien tā mudina tevi kļūt par labāku cilvēku un augt kā personībai. Tā ir kā sprakšķoša ugunskura liesma naktī, kas sniedz siltumu un piepildījumu bezgalīgajā tumsā tev apkārt.

Kas notiek brīdī, kad Tu pazaudē kontroli pār šo liesmu? Tā noposta visu savā ceļā, atstājot vien pāris izmisīgi gruzdošas oglītes nožēlas pelnos. Šīs liesmas nopostījušas ne vienu vien māju – dzīvi, aiz sevis atstājot izdegušus klajumus pilsētu vietā.

Pietiks lirikas – pie darba. Ņem savu Smith & Wesson, man tev ir 7 lodes, ko ietriekt nekrietnā “Amora” tuklajā pēcpusē un atbrīvoties no viņa lāsta. Dažas no tām es salasīju uz sava dzīves ceļā. Dažas – man iedeva prasmīgi kalēji, kam darbs ir lodes pret visādiem mošķiem. Šķiet kāda arī palikusi mantojumā no tuvākiem un tālākiem radiem.

Es redzu tavu izstiepto roku ar atvērto sauju. Pietiks tukšu runu, ņem ciet!

1. Prom no acīm – prom no sirds

Tiec vaļā no visa, kas tev atgādina par viņu. Sasit driskās un likvidē. Turies pa gabalu arī no viņas pašas. Ja tomēr satiec to, kura tevi indē, esi auksts. Runās neielaidies un par sevi nestāsti. Lai viņa pati atpaliek no tavas dzīves un pa gabalu vairs neaizskar. Arī pats ļauj viņai aiziet, padzen domas, kas saistās ar viņas dzīvē notiekošo. Tas tevi neskar. Pieņem priekš sevis, ka viņas dzīve ir garlaicīga un bezkrāsaina, ka tajā bez tevis palicis vien pelēkais.

2. Dusmas ir pulveris otrajai lodei

Ļauj sev būt dusmīgam uz viņu. Ļauj dusmām izdedzināt visu mīlas kurināmo un mīlas liesma izsīks pati no sevis. Atceries viņas nodarījumus, visu slikto, ko viņa nodarījusi. Atgādini sev, ko viņa tev atņēmusi un bijušā spozmi aizēnos tumši riebuma dūmi. Tik nerunā par to. To nevienam nav jāzina.

3. Trešā lode izšķaidīs tavas rozā brilles

Nost ar mīlestību

Novērs skatienu no skaistā. Skaties dziļāk, tālāk. Ievēro neglīto dzimumzīmi, neproporcionālo ķermeņa formu, griezīgo balsi un visas pārējās nepilnības, ko līdz šim nebiji redzējis dēļ rozā brillēm. Tas ir tepat tavā priekšā, tik sāc meklēt. Slaidā pārvērtīsies par kārno, formīgā par resno, blondā par bezgaumīgu, brunete par garlaicīgu…

12Nākamā lapaspuse

5 komentāri rakstam “7 Lodes amoram, jeb kā atbrīvoties no jūtām”

 1. Mīlu sajutu un sadegu raksta:

  Paldies tev autor! Cilvēcisks, saprotams un iedvesmojošs portāls! Šo tik realizēt un nāk iespēja nokļūt atkal uz pekām:)

  • Lieliskais raksta:

   Prieks, ka noder! Nelaimīgas mīlestības gadījumā jāsaprot, ka lai arī cik grūti nebūtu, tas ir pārejoši. Kā iesnas vai klepus, kas vienkārši jāizslimo.

 2. seo raksta:

  Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at.

  • Administrators raksta:

   Thank you for your concern! It’s taken care of all mentioned. We rank 1.0 on all our target keywords. Our SEO is hard coded in theme, so no lags because of plugin. Appreciate it!

 3. Eliza raksta:

  Visos portālos,( latviešu, krievu, amerikāņu, vācu), kur meklēju kā atbrīvoties no mīlestības padomi pārsvarā tiek doti tādā veidā it kā jāatbrīvojas no mīlestības pret sievieti. Vai tad sievietes necieš no mīlestības sāpēm. Kapēc es te esmu, jo pati meklēju kā no tā atbrīvoties, visas metodes -sliktā atrašana, prom no acīm, domu transformēšana un sublimēšana nelīdz, jo ja mīlestība ir kā atsevišķa substance, kā slimība, var mēģināt novērst simptomus ar šiem līdzekļiem, lai pavilktu dzīvību, bet vienīgā cerība ir laiks. Mans laiks rit jau otro gadu. Intensitāte mainās, bet nemazinās un cerība, ka tas nomirs dabīgā nāvē četru gadu laikā, kas ir mīlestības ķimijas formulas darbības laiks, ir diezgan mokojoša. TAi nav ne nākotnes ne tagadnes. Tā nenotiek fiziski, tai nav lemts realizēties, bet tā turpina eksistēt un, ja sākumā tā deva pozitīvu rezultātu, pozitīvu enerģiju, tad tagad tā ir destruktīva, atkarīga, nomoka mani fiziski un garīgi. Neesmu ticīga, bet nu jau lieku svecītes baznīcā, lai atbrīvotos, skaitu lūgšanas un mantras, lai vismaz varētu naktī pārs stundas gulēt. Miega zāles atmetu par cik pēc pārs mēnešu lietošanas izveidojās atkarība. Man ir laimīga laulība un bērni, bet tas neglābj. Nekad neko neesmu veicinājusi un attīstījusi, ne laidusi iekšā, ne arī akceptējusi, es to saucu par netīšu saindēšanos, bet nesprotu kāpēc tas notiek tik ilgi. Vienīgais, kas notur pie dzīvības ir darbs. Iespējams, ja ļautu šai mīlestībai realizēties tad tiešām šie ieteikumi strādātu, bet es negribu. Tā dzīvo pati savu dzīvi un nemirst. Es neklausos vaors nekādu mūziku, lai tas mazāk ietekmētu manu garastāvokli. Es meklēju tautas metodes, jebko iedzertu, apēstu un izdarītu, lai no tā atbrīvotos, jo man jau sāk likties, ka es to neuzvarēšu, bet viņa mani gan.