Literārais adrenalīna un erotikas kokteilis Latvijā jau no 12. septembra

Publicējis viesis, , X

Apgāds „Kontinents” informē, ka jau 12. septembrī Latvijas grāmatnīcu plauktos nonāks pasaulslavenās autores E L Džeimsas erotiskās triloģijas pirmās grāmatas „Greja piecdesmit nokrāsas” tulkojums latviešu valodā.

Fenomenālā grāmata izdota jau 37 valstīs, un šobrīd ir pārdots vairāk nekā 30 miljoni grāmatas eksemplāru. Dažās ASV bibliotēkās tā ir aizliegta, tādejādi vēl vairāk saasinot interesi un raisot pandēmisku lasītāju reakciju vairākos kontinentos. Grāmatas saturs atklāj vīriešu kvēlākās vēlmes, sieviešu slēptākās cerības, un skaisti smeldzīgu, adrenalīna un kaisles pilnu mīlasstāstu. „Piecdesmit nokrāsu” triloģija ir kļuvusi par kulta lasāmvielu visu paaudžu lasītājiem visā pasaulē.

Īpaša ir arī šī romāna izcelšanās vēsture. E L Džeimsa, aizrāvusies ar romāna sacerēšanu, sākotnēji publicē nodaļu pēc nodaļas interneta fanu mājaslapās. Sekotāju pulks pieaug neticami strauji, un drīz vien jau lasītāju lūgums „turpināt šo romānu”, rosina autori visbeidzot uzrakstīt triloģiju. Tādejādi E L Džeimsa, no mājsaimnieces un fun-fiction, jeb fanu daiļrades mierīgās radošās pasaules, pa tiešo nonākusi slavas starmešu gaismā, un viņas radītā „Piecdesmit nokrāsu” triloģija – visas literatūras pasaules vērtējumā.

Kas šajā grāmatā ir tik fenomenāls, kur slēpjas „Greja piecdesmit nokrāsu” panākumi? Sekojiet līdzi informācijai mājas lapā: www.50nokrasas.lv

Paldies, ka lasīji!
viesis

Iesaki arī draugiem!