Kā, sarunā ar meiteni, vienmēr trāpīt desmitniekā

Publicējis Egoists, , X

Šis process ir iepriekš definēts un atkārtojams. Viss, kas tev nepieciešams, ir pareizi nolasīt, kādā emocionālajā stāvoklī viņa atrodas šobrīd un vadīt viņu uz nākamo sarakstā.

Es to redzu, kā noslēgušos loku. Es sāku ar aukstu un sistemātisku emocionālā procesa saskaldīšanu pamata reizinātājos, izvilku atslēgas punktus un izveidoju sistēmu. Empātija ir tas, kas to visu atkal saliek atpakaļ kopā un padara dzīvu. Empātija ir spēja izprast otra izjūtas, iejusties viņa ādā2. Tieši spēja saprast sievietes skata punktu ir svarīgākais, lai izvēlētos efektīvāko tehniku, katrā brīdī.

Šīs spējas trūkums arī ir biežākais vīriešu klupšanas akmens. Mēs nesaprotam sievietes, jo atsakāmies paskatīties uz lietām no *viņu* perspektīvas.

Nav tik svarīgi ko daiļava dara, kā tas, kāpēc viņa to dara. Kamēr puisis skatās uz “ko”, viņš palaiž garām svarīgo “kāpēc”1.

Izlien no savas galvas, pārstāj analizēt sevi un “cepties” par to, ko par tevi domā citi! Sāc analizēt apburošo būtni savā priekšā! Kas ir tas, kas viņu virza dzīvē uz priekšu? Kas viņu saviļņo? Kas viņu aizrauj? Iejūties viņas ādā, sajūti to pašu, ko viņa, izproti viņu un maigi vadi!

Labi pateikts

Varbūt tev šķiet, ka spēja lasīt otru padarītu savaldzināšanas procesu garlaicīgu vai laupītu saviļņojumu no neziņas, iepazīstot otru? Izsaki savu viedokli komentāros!

1Autors Lieliskais

2Pols S. Bellets, Maikls J. Meloni, “Empātijas, kā prasmes, nozīme medicīniskajā iztaujāšanā”

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse