Tvnet grib līdzināties milnieks.lv

Publicējis Lieliskais, , X
iekāre

Jūtos pārsteigts un, laikam, pagodināts – tvnet špiko manu rakstu idejas. Milnieks.lv uz katru rakstu ir vairāk kā 1000 lasītāju, kas parāda ievērojamu ietekmi personīgās izaugsmes un attiecību jomā Latvijā. Acīm redzot esam pārgājuši jaunā līmenī, ja pēc mums vēlas līdzināties arī komerciālie portāli.

Dzelteno presi lasu ļoti reti, jo sevišķi internetā. Meklēt tajos, ko vērtīgu ir kā smelt vircu, cerot atrast šokolādi. No rīta atvēru vairākus ziņu portālus, lai noprecizētu saules aptumsuma laikus. Verot ciet tvnet logu iekrita acīs virsraksts:

Noskaidrots, kāpēc vīriešiem tik ļoti patīk lielas pēcpuses

20.03.2015 publicētā raksta bilžu izlase arī šķita pazīstama: sieviete vakarkleitā, atkailināti vaidziņi un balts siluets.

Raksts sākas ar vārdiem:

Tas, ka vīriešiem patīk lieli un formīgi sieviešu dibeni, nav nekāds noslēpums, tomēr kāpēc tas tā ir?”

Kāpēc tas izklausās tik pazīstami? Varbūt tāpēc, ka es to jau rakstīju “Par sieviešu seksīgajām formām

Kāpēc vīrieša skatu kā magnēts pievelk (…) un pavedina gaita, kas liek šūpoties formīgajiem gurniem?

Sieviešu formas

Bez šaubām, “nospiestais” teksts ir sauss, bez detaļām un apskata tikai mazu daļiņu no šeit publicētā. To var saprast. Man melnraksti stāv mēnešiem pirms tos pabeidzu. Tad gaida pāris nedēļas pirms rediģēšanas, lai paskatītos uz rakstīto ar svaigu aci. Arī faktu precizēšanu neveicu tajā pašā dienā, lai saglabātu objektivitāti un nekristu kārdinājumā “pievilkt” faktus.

Ir acīm redzams, ka atsauce uz kaut kādu nezināmas Teksasas universitātes nezināmu pētījumu ir tikai uzmanības novēršana. Pēc thebestcolleges.org datiem1 Teksasā uz šo dienu ir 36 universitātes. Starp citu, tā izskatās atsauce uz reālu avotu.

Kad gadu atpakaļ, dažas dienas pēc viena no Daktera populārākajiem rakstiem “Erektālais atlētisms” – vairāk kā Kēgela vingrinājums, spēcīgai erekcijai un ilgākam dzimumaktam publicēšanas arī tvnet parādījās raksts par Kēgela vingrinājumu, uzskatīju to par sakritību. Tagad ir skaidrs, ka rūpīgāk sekošu līdzi masu mēdijos notiekošajam.

Paldies tvnet redaktoram Gerdai Pulkstenei! Jūtos pagodināts, ka vēlies līdzināties man. Tik turpmāk, lai nebūtu pār plecu, steigā jānoraksta, vienkārši, sazinies ar mani izmantojot kontaktformu! Man rindā uz publicēšanu stāv 40 melnraksti un vēl 67 uzmetumi aizraujošiem rakstiem ar izciliem atslēgvārdiem.

Hmmm, ja tā padomā, varbūt, arī Ušakovs savu dēlu nosaucis par godu tieši man…

1Ņemti no ASV “Nacionālā izglītības statistikas centra” nces.ed.gov

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!