Cik labs tu esi gultā? Trešā un ceturtā pazīme

Publicējis Lieliskais, , X
iekāre

Pēc pirmās atbildes – “izcils”, “nepārspējams” u.t.t., kas tev iešaujas prātā, padomā kārtīgi! Pat prātā nenāk apšaubīt tavu objektivitāti tik svarīgā pašvērtējumā. Tā vietā es apšaubīju savējo un veicu pētījumu, lai pārliecinātos cik tad īsti labs esmu. No dažādiem materiāliem savilku kopā 7 pazīmes pēc kurām atpazīt izcilu mīļāko. Iesākumā saistību var būt grūti pamanīt, taču ieskatoties dziļāk, simptomi nekļūdīgi atklāj patieso diagnozi.

3. Tu jūti, kurā brīdī virzīties uz priekšu, bet kurā piebremzēt un soli atkāpties.

Komunikācija ir mijiedarbība. Tu kā vīrietis, protams, izdari pirmo soli, taču pēc tam, tev ir jāatkāpjas. Tieši sperot soli atpakaļ, pēc diviem uz priekšu, tu radi vākumu, kas ar spēku ievelk sievieti.

Sociālā situācija, apturot savu verbālo uznācienu, tu dod iespēju izteikties arī citiem, tu parādi, ka tavas intereses neaprobežojas tikai ar savu brīnišķīgo es. Sieviete automātiski izdarīs secinājumu, tu gultā domāsi tikai par savu baudu vai arī atcerēsies, ka gultā ir arī otrs – dzīvs cilvēks ar tikpat iekarsušām vēlmēm.

Runājot par iekaršanu, tieši šajā brīdī vīrus atšķir no puikām. Izcils mīlnieks prot novērtēt sievietes nojautu spēku. Nekas tā neuzlabo apetīti, ka maz kumoss no gaidāmās maltītes. Pēc katriem diviem soļiem uz priekšu, atkāpies soli atpakaļ. Pat tad, kad esi meiteni jau atbrīvojis no biksēm, tu nesteidzies uzreiz iebrāzties, kur mitrs. Tā vietā it kā vienaldzīgi riņķo apkārt, ļaujot viņai aizsvilties alkās pēc taviem pieskārieniem tieši tur.

4. Tev patīk sagādāt cilvēkiem prieku, neko negaidot pretim.

Te ir svarīgi nesajaukt ar cilvēku, aiz kura katra labā darba stāv kāds savtīgs nolūks. Pat tad, ja tas ir tikai pašnovērtējums – “Es darīšu labu un tad gan visi mani mīlēs”. Nemīlēs gan. Viņi redzēs tavu deficītu un tikai pacels cenu. Tāds pašvērtējuma diedelētājs arī nebūs diez cik labs mīļākais. Izsalkušie pie pupiem tiek tikai zīdīšanas nolūkos un arī tad, tikai savai mammai.

Ir jau arī banāli-praktiskie, kuri iet pa dzīvi ar uzskatu: “Tā es viņu aizvedu uz kafē, kino un šodien uz restorānu, tagad viņai vajadzētu man par to atlīdzināt, Izcils mīlnieks atkrītot vēkšpēdus ar baltām biksītēm ap potītēm kā kapitulācijas karogu.” Sievietēm nepatīk būt parādā, viņām nepatīk sajust spiedienu, jo sevišķi, kad darīšana nonāk līdz tuvībai, un visvairāk sevi cienoša sieviete ciest nevar, kad viņu uzskata par pērkamu. Atceries, ko rakstījām par dāvanām!

Tur pretim labs mīlnieks, pat zinot, ka sekss būs, parūpēsies, lai tas būtu jauks piedzīvojums arī pirms un pēc tam. Turklāt jutīsies dikti apmierināts ar pavadīto laiku, pat tad, ja tādu vai citādu apstākļu sakritības dēļ izpaliks interaktīvā daļa palagos.

Izcilu mīļāko no tīkotājiem, pēc šī titula, atšķir prasme likt sievietei pamocīties alkās – ļaut viņai sajust kārotā garšu un tad atņemt, liekot to vēlēties vēl vairāk. Pie tam, tas viss tikai, ar vienu mērķi, sagādāt spilgtākas emocijas un vairāk baudas.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!