Cik labs tu esi gultā?

Publicējis Lieliskais, , X
atraidījums

Protams, mēs katrs sevi uzskatam par izcilu mīlnieku. Vēl neesmu sastapis nevienu vīrieti, kurš neuzskatītu sevi par izcilu mīļāko. Tieši tāpat neesmu sastapis sievieti, kura patiesībā nevēlētos ko vairāk no tuvības …un runa nav par locekļa izmēru. Protams, es nedomāju, ka tas attiecas uz tevi. Tev taču meitene pateiktu, ja kaut kas nebūtu kā nākas, vai ne?! Tāpēc te tev būs sarakstiņš paškontrolei. Savukārt daiļā dzimuma lasītājām – 7 pazīmes pēc kurām atpazīt labu mīļāko.

Pirms sāku, uzreiz brīdinu, pazīmes nav atgriezeniski patiesas, t.i. tas vien, ka tev nepiemīt visas no pazīmēm vēl nenozīmē, ka nevari būt labs mīļākais. Lai gan aizdomāties derētu. Varbūt tas ir simptoms, ka tev kādā no jomām derētu pie sevis piestrādāt, nospiest kādus tarakānus. Pats galvenais, atceries, par izciliem mīļākajiem nepiedzimst, par tādiem kļūst.

1. Tu neizjūti nepieciešamību lielīties ar saviem sasniegumiem gultā.

Kā pirmo, noteikti jāpiemin kaitinošo vīriešu ieradumu lielīties ar kārtējo “robiņu gultas kājā”. Draugu starpā šie mednieku stāsti varbūt arī radīs, kādu kopības un dalīšanās sajūtu. Tur pretim sievietes rādīs acu baltumus un novērsīsies.

Krāniņa staipīšana liecina par pārliecības trūkumu un izmisīgu pašapliecinājuma zīšanu no apkārtējiem. Tā ir neatņemama tīņa gadu sastāvdaļa. Tad arī sekss bija, kas jauns un neparasts. Tad arī ir normāli būtu norūpējušamies un meklēt savu vietu dzīvē. Visi tam iet cauri, taču pēc tam izaug.

Sieviete patiesībā vēlas vīrieti, priekš kura sekss nav nekas īpašs. Priekš viņa īpaša ir tuvība ar sievieti, jo tieši tā to uztver arī viņas pašas. Bez tam, ar ko parasti lielās? Ar unikāliem sasniegumiem. Vai Latvijas izlases rezultatīvākais basketbolists, lai arī kurš tas būtu, lielās ar iemestu trīnīti? Protams, nē. Viņš tādus, vienas spēles laikā iemet pāris desmitus. Tieši tāpat arī izcils mīļākais nelielās. Priekš viņa sieviešu ekstāzes dziesmas ir ikdienišķākas par rīta modinātāja skaņām. Sieviete vēlas pieredzējušu un prasmīgu vīrieti, kurš zinās, kur likt savas rokas …un runa nav par vagīnu.

2. Tevi nesatrauc meitenes atteikums ne iepazīstoties, ne virzoties pretim seksam.

Vienaldzība (nejaukt ar ignorēšanu) pret vārdu “nē” liecina par pārpilnību. Tevi rupji atšuva kārtējā caciņa? Labi. Nākamā kā tramvajs centrā – nāks pēc 10 min. Vēl jo vairāk, ja tavā dzīvē ir daudz Lielisks mīlnieks
kvalitatīvu sieviešu, kāpēc lai tevi satrauktu viena, kurai šodien ir pagadījies draņķīgs noskaņojums?!

Tieši tas pats arī guļamistabas departamentā. Meitene netiek galā ar saviem tarakāniem un nespēj ļauties tuvībai? Lai jau tā būtu, viņa pati no tā zaudē vairāk, tu neesi izsalcis. Sliktākais, ko šādā brīdī var darīt, ir uzpūsties un putām uz lūpām censties viņai pierādīt, ka tev ir taisnība, bet viņai nē, kāda viņa ir izmantotāja, bet tu nabadziņš.

Pārpilnība ir pievilcības stūrakmens. Izcils mīlnieks neizjūt trūkumu pēc sievietēm, priekš viņa sekss nav nekas neparasts. Varbūt viņam ir simts mīļāko, bet varbūt neviena, tam nav nozīmes – sieviete nav deficīts, ja vajadzēs, būs un par to pat nav jādomā. Ja vīrietim no sievietes neko nevajag, tas jau ir izaicinājums, kuram sievietei būs grūti paiet garām.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!