Cik labs tu esi gultā? Pēdējās trīs pazīmes

Publicējis Lieliskais, , X
iekāre

Katra sieviete ir pelnījusi savā mūžā sastapt vīrieti, kurš liktu viņas ceļiem aiz saviļņojuma ļodzīties un tauriņiem aiz kaisles vēderā trakot. Lai arī cik augstās domās mēs vīrieši par sevi nebūtu, izcils mīļākais ir deficīts. Mēs piedzimstam par puikām, bet par vīriešiem jākļūst dzīves laikā. Es ticu, ka katram ir dots pietiekami, lai piesaistītu pretējo dzimumu, taču savaldzināt ir jāiemācās. Kas zina, varbūt tu jau esi izcils. Neizdarot nekādus mājienus, tīri paškontrolei piedāvāju septiņas izcila mīlnieka pazīmes. Cik no tām atbilsti tu?

Turpinu savu sarakstu ar izcila mīlnieka pazīmē. Tās nav zinātniski pamatotas, vienkārši savāktas no sieviešu viedokļiem, aptaujām un maniem personīgajiem spriedelējumiem. Tieši tāpēc pazīmes, nevis likumi.

Pašā pamatā ir attieksme. Labs mīlnieks uztver seksu kā blakus produktu. Mērķis ir pozitīvas emocijas un tuvība ar sievieti, tāpēc to vienkārši izbaudi, nevis skaiti reizes un iespringsti, kad nesanāk. Ja izproti dinamiku starp dzimumiem, gūsti prieku no paša savaldzināšanas procesa.

5. Tu esi pilnīgi pārliecināts par savu seksualitāti

Seksuāli pašpārliecināts

Tu zini, kas tev patīk pretējā dzimumā un zini, ko tev patīk darīt ar pretējo dzimumu. Ja kāda gaume nesakrīt ar tavējo, tevi tas nesatrauc. Izcilam mīlniekam jāspēj pieņemt vēsu prātu partneres gaume. Tieši tāpēc homofobija, t.i. naidīgums pret netradicionāli orientētajiem, ir simptoms, ka arī pašam vainīgajam ir kādas problēmas. Tai nav obligāti jābūt latentajai (apslēptajai) homoseksualitātei, tāds cilvēks vienkārši nav pārliecināts par sevi un to, ko vēlas. Sievietes ciest nevar, ja vīrietis nav pārliecināts par sevi, jo sevišķi gultā.

Bez tam, tādi izteicieni kā “tas ir gejs”, “šitas ir pediņš” u.t.t. liecina par neiecietību pret citu uzskatiem. Protams, gejus izvēlējos kontrastam, taču pa vidu, pelēkajā zonā ir vēl virkne lietu. Ja tev tas neinteresē, nav vērts iespringt, tev pret to jābūt vienaldzīgam. Kāpēc meitenei ir svarīgi, ko tu domā par citiem? Jo viņai ir ļoti svarīgi, ko domā par viņu. Galu galā viņa tak apsver iespēju tev pilnībā atklāties. Ja nu, tev kaut kas nepatiks, ja nu jūsu gaumes nesakritīs? Tava neiecietība pret citiem tikai pastiprinās viņas rūpes un mazinās pārliecību par notiekošo.

123Nākamā lapaspuse