5 padomi tiem, kuri vēlas vienlaicīgi tikties ar vairākām meitenēm

Publicējis Dakteris, , X
attieksme

Vēlies satikties ar vairāk kā vienu meiteni vai vienkārši šajā brīdī nevēlies iesaistīties nopietnās attiecībās? Ja tā, turpini lasīt. Došu tev dažus padomus, bez kuriem neiztikt, ja vēlies, lai viss noritētu gludi un jūs visi no tā gūtu tikai pozitīvas emocijas.

Katram dzīvē gadās posms, kad vienkārši vēlies satikt jaunus cilvēkus un baudīt dzīvi. Tas ir pilnīgi normāli. Ikvienam tā vai citādi ir gadījies satikties ar vairāk kā vienu partneri vienlaicīgi. Tai pat laikā, sabiedrība to aktīvi nosoda. Arī tas ir normāli, tāpēc nepievērs tam uzmanību.

Jau iepriekš esmu rakstījis, arī sievietes tāpat kā vīrieši vēlas seksu. Situācijas dzīvē vai citu apstākļu iespaidā sievietei var nebūt iespēja vai vienkārši vēlēšanās veidot nopietnas attiecības. Tomēr vēlmi pēc fiziskas tuvības tas pilnībā neslāpē, tāpēc šādas, brīvas attiecības var būt izdevīgas un sagādās baudu jums abiem.

Lai sapratne būtu pilnīga, izvairītos no pārpratumiem un iespējamām sirdssāpēm ir jāievēro daži principi.

1. Tikties ar vairāk kā vienu sievieti ir normāli

Es saprotu, ka audzināšanas un sabiedrības spiediena dēļ šis apgalvojums izraisa noraidījumu. Kā jau minēju katram dzīvē ir bijis posms, kad paralēli bijušas intīmas attiecības ar vairāk kā vienu partneri, tāpēc jebkuri iebildumi pret to ir liekulība. Arī tas ir tikai dabiski. Bez tam, kurš teica, ka tev jāpērk kaķis maisā. Mēs dzīvojam 21.gadsimtā. Ir tikai normāli, ja izvēlies meiteni un pārliecinies, ka esat saderīgi arī gultā. Arī pašas meitenes to dara.

Tie ir mani loģiskie apgalvojumi, tagad tev pašam tas ir jāpieņem kā pašsaprotams. Svarīgi, lai pats būtu par to pārliecināts un uztvertu kā kaut ko normālu. Tiklīdz minstināsies vai šaubīsies, saņemsi noraidījumu no partneres. Nav svarīgi vai runā par to ar draugiem, raksti savā dienasgrāmatā, vai citādi sev iegalvo, galvenais, lai tavas vēlmes sakristu ar uzskatiem.

Saproti, ja meitene redzēs, ka šaubies, viņas galvā pamodīsies baisākais tarakāns ar nosaukumu „Ko par mani padomās?” Šaubas par to, ka viņa varētu krist negodā, ielaižoties ar tevi, liks viņai no tā atteikties vispār.

123Nākamā lapaspuse

8 komentāri rakstam “5 padomi tiem, kuri vēlas vienlaicīgi tikties ar vairākām meitenēm”

 1. Uldis raksta:

  Nav normāli izvēlēties vairākas meitenes un par kaut ko pārliecināties gultā. Ja neesi vīrietis un nespēji apmierināt vienu sievieti visos aspektos, tad kāpēc 5 sievietēm dot pusdienās drupačas no kurām viņas tāpat nepaēdīs?

  • Dakteris raksta:

   Tiešām, ja vīrietis nav pietiekami labs vienai, tad nebūs arī divām. Tomēr kritizēt poligāmiju arī nevar, jo monogāmija principā ir pretdabiska, jo sevišķi mūsu sugai. Tā ir cilvēka, nevis sabiedrības izvēle.

 2. Sieviete raksta:

  Lai gan raksts domāts “kā rīkoties vīrietim”, tomēr par spīti visam – šādu modeli piekopju arī es, un rakstā minētie padomi ir kā “kulaks uz acs”! Reizēm ne tikai vīriešiem, arī sievietēm nemaz negribas ļoti nopietnas attiecības, zinot cik daudz ieguldījuma tas prasa. Mēs arvien vairāk kļūstam darbaholiķes, vīriešiem savā dzīvē ļaujot kļūt par piedzīvojumu, ne rutīnu vai pieradumu!

  • Dakteris raksta:

   Mēs vairs nedzīvojam viduslaikos un arī sieviete var atļauties tuvību baudai, nevis tikai pēcnācēju radīšanai. Tā ir norma un sabiedrībai to nāksies pieņemt.
   Paldies par komentāru! Prieks, ka rakstītais sasniedz mērķi.

 3. niks raksta:

  Viss jau itkā skaisti bet…. ģimenes vērtības arī ir jāciena, jo beigu beigās jebkurš no mums mūža nogalē to uzkatīs par vienīgo kas mums ir.

  • Dakteris raksta:

   Paldies par komentāru!
   Nav “bet”. Iespējas nozīmē, ka rūpīgi izvēlēsies, ar ko veidot ģimeni. Šķiršanos skaits ir tik augsts, jo izmisuši cilvēki kampj pirmo, kurš pagadās.
   Tas, ko es piedāvāju, ir izbaudīt dzīvi un visu, ko spēj dot daiļais dzimum. Kad būsi nobriedis ģimenei, iegūtās zināšanas, tev palīdzēs to veidot uz dzelzsbetona pamatiem.

 4. Viesturs raksta:

  Izskatās, ka esi izbaudījis, kā tās vairāku meiteņu attiecības beidzas!

  • Dakteris raksta:

   Ja nezina, ko dara, tad kādam būs jācieš. Tur pretim, ja pieturas pie augstāk minētajiem principiem, pat šķiršanās nav nekas traks.