Kļūsti par to, kas vēlies būt

Publicējis Lieliskais, , X
attieksme

Es esmu tas, kas es esmu un negribu izlikties par kādu citu. Šī ģeniālā ideja varētu būt cēlusies no hipijiem, puķu bērniem vai kādiem citiem zāles pīpētājiem. Cilvēks pēc būtības ir neliela ogļu kaudzīte pārlieta ar ūdeni, tik struktūra sarežģītāka. Tu piedzimi pliks un bezpalīdzīgs. Gribi palikt tāds pats?

Pastāvēs, kas mainīsies...
Luga „Zelta zirgs”
/J. Rainis./

Teikšu tev vienu – spēja mācīties – attīstīties ir ielikta mūsos no dzimšanas. Neilgi pēc dzimšanas Tu iemācījies atpazīt tēlus. Pēc pāris gadiem Tu iemācījies staigāt, tad runāt. Laika gaitā tiek iegūtas aizvien jaunas un jaunas prasmes, īpašības un personības šķautnes, kārtas.

Redzi, pat tad, ja Tu ļoti – ļoti gribētu, pēc minūtes Tu jau būsi cits cilvēks, kaut vai tikai tāpēc, ka izlasīji šo. Tu vairs nebūsi tu. Tu būsi kļuvis labāks, jo tieši uz to ir vērsti cilvēka rīcības pamata principi.

Tagad saproti, cilvēka pamata būtība ir mainīties, kļūt labākam kā biji vakar un būsi šodien. Nedomā par to, kas esi, vienkārši kļūsti par to, kas vēlies būt. Jā, sākumā tas var šķist nedabiski, taču tikai tāpēc, ka ej lieliem, pārliecinošiem soļiem uz priekšu. Jā, tas var būt bailīgi. Jaunu teritoriju iekarošana vienmēr ir saistīta ar risku. Tomēr padomā, jebkura jauna teritorija, jauna atklāsme, pārliecība sniegs tev jaunus resursus, pavērs jaunas iespējas un sniegs to, ko vakardienas „tu” nekādi nebūtu sasniedzis.

Uzskatus ir ļoti grūti mainīt. Tie ir mūsu personības daļa, kā roka ir mūsu ķermeņa daļa. Taču daži no uzskatiem, dažādu faktoru iespaidā, ir izveidojušies, lai gan nodara tikai ļaunumu. Tie ir kā augoņi, kas jāizgriež. Jā, tā tomēr ir tava ķermeņa daļa un jā, tas ir sāpīgi. Tomēr tas ir jāizdara pirms ir saindēts viss organisms. Tas ir jāizdara, lai pēc pārciestām sāpēm, Tu būtu kļuvis labāks.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!