Divi vingrinājumi, lai vienmēr zinātu, ko teikt meitenei

Publicējis Dakters, , X

2. Pasaule aiz apsēja

Arī šajā vingrinājumā būs jārunā, taču šeit uzsvars ir uz fantāziju un radošumu. Nepieciešami vismaz divi cilvēki. Viens būs runātājs otrs vadītājs. Pēc vingrinājuma izpildes lomām mainās. Šī vingrinājuma izpildei par piemēru ņemšu grāmatu.

1. Paņem jebkuru grāmatu. Uz labu laimi atšķir lapaspusi. Vadītājs nosauc skaitli. Skaitlis ir rindu skaits no lapaspuses augšas. Runātājs izvēlētajā rindā ņem pirmo sastapto lietvārdu. Pie tam vadītājam šo vārdu neatklāj.

2. Vadītājs runātājam aizsien acis un pieved pie kāda priekšmeta. Joks ir tajā, ka runātājs pieņem, ka visa pasaule sastāv tikai un vienīgi no iepriekš izvēlētās lietas. Izejot no šī fakta arī jārunā.

3. Runātājs apraksta lietu un pēc tam vadītājs viņu ved pie nākamās. Tā desmit minūtes.

Piemērs:

Izvēlētais vārds ir „vilciens”.
Runātāju pieved pie televizora.

Šis ir vilciena otrās klases pasažieru logs, tāpēc nav liels. Aiz tā sēž cilvēki un skatās, kā garām skrien pasaule. Vilciens taisīts no plastmasas paneļiem, lai būtu vieglāks un taupītu degvielu. Poga paredzēta, lai, uz perona stāvošie, varētu nospiest un sarunāties ar pasažieriem loga otrā pusē.

Ko teikt meitenei

Runātāju pieved pie sienas.

Šis ir tvaika lokomotīves velkošais ritenis. Tas ir tik liels, ka es nevaru aizsniegt tā malas. Šis ir cirka vilciens tāpēc uz riteņa ir uzlīmēts vinila plakāts ar klauna smejošos seju. Klauna sarkanais deguns ir pašā riteņa vidū. Kad vilciens brauc galva griežas apkārt degunam

Vingrinājuma mērķis, neskaitot spēju plūstoši un bez aizķeršanās runāt, ir arī attīstīt spēju domāt ārpus noteiktajiem rāmjiem un pielāgoties apstākļiem, kuri ir pilnīgi ārpus prognozētā.

Nobeigumā

Regulāri izpildot šos vingrinājumus var ātri attīstīt spēju runāt. Šī spēja tev dos milzīgu pašapziņas pieaugumu runājot ar sievietēm. Apziņa, ka nebūs jālien pēc vārda ķešā, dos tev drošības sajūtu ejot klāt un iepazīstoties ar tikko sastaptu, simpātisku meiteni vai pat grupu.

Vēl bonusa ieteikums vingrinājumiem. Pacenties iesaistīt pēc iespējas krāsainākus, tēlainus aprakstus. Pievieno stāstam emocijas un izjūtas, kas saistās ar izvēlētajām lietām. Tas būs pirmais solis uz prasmi stāstīt tā, lai meitenes klausītos ieplestām mutēm.

Paldies, ka lasīji!
Dakters

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse