Vēl nedaudz šarma, ko pagrābties

Publicējis Lieliskais, , X
alfa

Turpinu tēmu par izciliem filmu varoņiem, kuru tēls ir brīnišķīgs paraugs vīrišķībai. Tēls, kurš sievieti neatstāj vienaldzīgu. Te būs vēl dažas labas filmas un to izcilie varoņi. Viņu galvenais trumpis nav izskats, bet personība. Skaties, mācies un pieņem to savā arsenālā.

„Ocean’s Twelve” – Rusty Ryan (Brad Pitt)

Neatkarīgais līderis

Avantūrists, ne pārāk veiksmīgs un nav pats svarīgākais notiekošajā. Tomēr ir vērts pievērs uzmanību viņa attieksmei pret apkārtējo – it kā tas viņu neskartu, it kā viņš stāvētu tam pāri. Kaut kas notiek un viņš pasmaida, it kā zinātu, ka tieši tā arī būs. Nelielā bezrūpība, kas robežojas ar nevīžību, kombinācijā ar neatkarīgo personību, rada dabiski valdzinošu šarmu.

„Ghosts of Girlfriends Past” – Connor Mead (Matthew McConaughey)

Patmīlīgais nelietis

Neapgāžami pašpārliecināts Narciss. Viss viņa uzvedībā parāda – „Es zinu, ka sievietes mani grib”. Viņš izvēlas upuri un spēlējas kā kaķis ar peli. Kaķis ir paēdis un to dara tik vien kā aiz izklaides. Ja pele aizbēg, nav liela bēda, būs brīnišķīga izklaide, medījot nākamo. Jā, filmas varonis ir nelietis un cūka. Varētu domāt, ka tas liks sievietēm turēties pa gabalu no tāda izmantotāja, taču patiesībā viss ir tieši pretēji. Jo vairāk sieviešu vīrietim bijis, jo iekārojamāks viņš kļūs citu acīs.

„The Ugly Truth” – Mike (Gerard Butler)

Brutālais tēviņš

Filmas varonis ir pārliecināts savos uzskatos, tiešs un nebaidās saukt lietas īstajos vārdos. Viņam nospļauties, ka kādam tie varētu nepatikt. Tik nejauc, viņam nav nospļauties par sievietēm, bet par to, ko viņas domā šai sakarā, par viņa uzskatiem. Viņš atzīst savu seksualitāti un runā par to pārliecināti. Sievietes kaitina, kad kāds apgāž viņu uzskatus un tieši tas ir visseksīgākais. Vīrietis, kurš nelien sievietes priekšā uz vēdera, viņas acīs gūst neapstrīdamu ievērību. Un atkal nepārproti, tev nav jāiesaistās strīdos, jo tas parādītu pārliecības trūkumu. Tā tu nolaistos līdz viņu līmenim. Jautrākais tas, ka viņa „spirināsies un spārdīsies”, bet dziļi iekšā nostrādās klikšķis, un viņa pavērs tavā priekšā durvis.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!