Mīlas alķīmija – degviela mīlas liesmai I daļa

Publicējis Dakteris, , X

Domāju, interesantāk par šo, tev būs uzzināt par to, kas liek izdalīties šim hormonam. …arī sievietes organismā. Tiem, kuri vēl nesaprata, tās ir “gribumzāles” bez jebkādām zālēm. Pirmkārt, tās ir intensīvas fiziskas aktivitātes. Piemēram, skriešana, svaru celšana un citas, kas liek meitenei iekarst un sviedru straumītēm slīdēt pa ķermeni.

Otrkārt, sāncensība liks aizšķilties testosterona dzirkstelītei. Sākot ar azartisku novusa spēli uz izģērbšanos un beidzot ar it kā netīšu konkurenču pieminēšanu. Varbūt esi kaut kur dzirdējis, ka sievietes mīl izaicinājumu? (Retorisks jautājums, šķiet par to vien runājam) Tagad Tu zini, ka tas atstāj iespaidu pat viņas ķermenī.

Tomē interesantākais ir trešais. Sievietes testosterona līmenis paaugstinās pēc orgasma. Līdz ar to sieviete pēc kvalitatīva seksa gribēs vēl un vēl, ne tikai tāpēc, ka tas bija labi, bet arī tāpēc, ka to prasīs pat viņas ķermenis. To izraisīja evolūcijas tumšā puse. Taču viss, kas tev jāzina, ka labi “pastrādājis” vari ar pārliecību cerēt uz papildporciju.

Adrenalīns

Par šo ķimikāliju ir dzirdējis katrs. To pieņemts asociēt ar ekstrēmajiem sporta veidiem un bailēm. Tajā ir liela daļa taisnības. Šī eksplozīvā hormona izšļākšanos asinsritē izraisa briesmas, satraukums un saviļņojums, kas vienkārši “nones jumtu”. Tam ir pamatīga ietekme uz iekāres kontūru, lai gan viņu vaino arī parādībā, ko sauc par mīlestību no pirmā acu uzmetiena. Šis hormons ir viens no iemesliem kāpēc sievieti valdzina pārgalvji un sliktie puiši.

Šī viela liks asinīm vārīties kā vīrietim tā sievietei, jau minētajās – ekstrēmajās nodarbēs. Nav obligāti uzreiz lēkt ar izpletni. Pietiks, ka tas būs kas pārgalvīgāks un saviļņojošāks par ikdienā ierasto.

Bez fiziskajiem draudiem, kas pēc būtības ir visi ekstrēmie sporta veidi, šo paša ķermeņa ražoto narkotiku izdalīšanos stimulē arī troksnis, spilgta gaisam un karstums. Apstākļi nešķiet pazīstami? Tieši tā, tas ir klubs. Ne velti tieši tos uzskata par lielākajiem poligoniem vienas nakts sakariem. Tomēr spēcīgāks par tiem, adrenalīna izdalīšanās stimulētājs ir pats sekss. Ja adrenalīna atkarīgie to zinātu, viņi varbūt nemēģinātu sev padarīt galu pārgalvīgos trikos.

Pavelkam līniju

Cilvēka smadzenes ir vienota, nedalāma sistēma, tomēr tajā skaidri iezīmējas atsevišķas daļas – kontūri, kas atbild par konkrētām funkcijām. Aktīvās ķimikālijas – hormoni, kā slēdži aktivizē katru no tām. Zinot, kas katru no tiem “ieslēdz”, Tu vari paredzēt un kontrolēt ne tikai sava ķermeņa reakcijas, bet arī cilvēka, ar kuru esi kopā.

Vienkāršākais pielietojums būtu pareizās nodarbes izvēle tikšanās reizei ar meiteni. Beidzot aizmirsīsi par garlaicīgo kino un varbūt drīzāk skatīsies uz atrakciju parku.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse

2 komentāri rakstam “Mīlas alķīmija – degviela mīlas liesmai I daļa”

  1. dzeroklis raksta:

    Labs raksts, bija interesanti lasīt!