Taktika iepazīstoties ar meiteni grupā II daļa – „Uzsākot sarunu ar meiteņu grupu”

Publicējis Egoists, , X

Takā iepriekš viņas nav saņēmušas vairāk uzmanību par savu draudzeni, šī situācija ir nepierasta un viņām nav iepriekš sagatavotu rīcības scenāriju, viņas ir spiestas ļauties notiekošajam. To tu izmantosi atbalsta grupas utilizēšanai3.

Tomēr ar to viss nebeidzas. Tu būsi izsitis no konteksta ne tikai atbalsta grupas meitenes, bet arī tevis noskatīto. Viņa taču arī nav pieradusi, ka neatrodas uzmanības centrā. Uzmini, ko tas liks viņai darīt! Pareizi – cīnīties par tavu uzmanību. Sanāk, ka esi apšļakstījis divus zaķus ar vienu šāvienu. Tagad nevis tu cīnies par viņas uzmanību, bet otrādi.

Sievietes traki vilina lietas, ko viņas nevar dabūt. Viņām patīk šķēršļi, jo sevišķi tām, kuras pieradušas, ka vīrieši viņu priekšā klājas steriem. Tu tūlīt pat izcelsies uz pārējo fona. Tev atliek nedaudz nogaidīt un tad pievērsties savam intereses objektam, kura jau nepacietībā gaidīs tavu uzmanību, lai varētu apliecināt visas savas izcilās īpašības.

Lai pārslēgtos no atbalsta grupas uz noskatīto meiteni vari izmantot kādu pavisam vienkāršu iemeslu, interesi vai jautājumu. Piemēram:

-Tu interesējies par kaķiem? O, es tieši gribēju uzzināt vienu lietu.
- Jūs(pārējiem), neiebilstat, ja es uz minūtīti okupēšu jūsu draudzeni?

Ja nenāk nekas prātīgs galvā var pat iztikt bez iemesla:

- Šķiet es esmu galīgi ignorējis jūsu draudzeni. Neiebildīsiet, ja es pārmīšu pāris vārdus arī ar viņu?

Iepazīšanās ar meiteni

Aizved viņu nedaudz nostāk vai vienkārši pārsēdies, lai jūs būtu nedaudz ārpus kompānijas. Tālāk jau rīkojies pēc ierastā scenārija. Protams, nekādā gadījumā nestāsti, ka viss šis cirks bija, lai tiktu viņai klāt. Tu taču esi vēsais džeks, kuram apkārt tik daudz skaistu sieviešu, ka vajadzīgs īpašs iemesls, lai veltītu laiku vēl vienai. …nu vismaz ļauj viņai tā domāt un kas zina, kādu dienu tā arī, noteikti, būs.

1Divu atšķirīgu organismu abpusēji izdevīga, cieša līdzāspastāvēšana.

2No angļu gailīša bloķētājs/a. Cilvēks, kurš dara visu, lai neļautu tev piekļūt noskatītajai meičai.

3Kaut ko nelietderīgu izmantot par pamatu, kaut kam lietderīgam.

Paldies, ka lasīji!
Egoists

Iesaki arī draugiem!

12 lapaspuse