5 padomi apavu ikdienas lietošanai, kas ietaupīs tev naudu

Publicējis Lieliskais, , X
apavi

„Skopais maksā divreiz”, šo parunu zina visi. Tomēr arī kvalitatīvi apavi pie nevērīgas lietošanas nonēsājas tikpat ātri kā lētie. Vēlies, lai tavi apavi vienmēr izskatītos kā jauni? Kalpotu ilgi? Būtu retāk jāmaina, tā ietaupot patīkamu naudas summu? To var panāk ievērojot dažus vienkāršus ieteikumus.

1. Lieto krēmu

Apavu ādai ir nepieciešama mitrināšana un barošana līdzīgi kā cilvēka ādai. Apavu krēms nodrošina nepieciešamo mitrumu un eļļas elastībai, izturībai. Valkājot dien-dienā, krēms būtu jālieto vismaz reizi nedēļā. Pats bez krēma, pirms katras valkāšanas vēl uzklāju serumu un nopulēju.

2. Aizsargā no mitruma

Tuvojas ziema un aizsardzība pret mitrumu ir ārkārtīgi svarīga. Mitrums bojā ādas krāsojumu un veicina izžūšanu. Sausa āda zaudē elastību, plaisā un deformējas. Bez tam, kopā ar mitrumu ādā nokļūst arī sāls, kas nodara neatgriezeniskus bojājumus.

Impregnētāju pret mitrumu jālieto reti. Vienreiz pirms ziemas ir pietiekami. Taču, gadījumā, ja notiek nepatīkamais un sanāk izmērcēt kājas, pēc apavu izžāvēšanas un attiecīgas apkopšanas, tie būtu jāapstrādā atkārtoti. Par samērcētu apavu glābšanu var izlasīt šeit.

3. Atpūtini apavus

Apavi tāpat kā jebkurš materiāls „nogurst”. Pie intensīvas lietošanas, apavus der reizi nedēļā kārtīgi izvēdināt un uzlikt uz „atsperēm”. Teiksim pēc darba nedēļas, sestdien no rīta atvilkt mēlīti un ļaut apaviem brīvā veidā vienkārši izvēdināties. Svētdien var uzlikt uz „atsperes” un atstāt līdz pirmdienai. Apavu spa procedūrā ir ļoti veselīgi iekļaut arī ieziešanu ar krēmu.

12Nākamā lapaspuse

Viens komentārs rakstam “5 padomi apavu ikdienas lietošanai, kas ietaupīs tev naudu”

  1. Krista raksta:

    http://www.trendy.lv/lv/faq/apavu-lietosanas-noteikumi
    Šeit arī labi padomi, kā lietot apavus!