Kā kopt gludās ādas apavus

Publicējis Lieliskais, , X
apavi

Viena no svarīgākajām vīrieša garderobes sastāvdaļām ir apavi. Pēc apaviem var daudz pateikt par to nēsātāju. Domāju piekritīsi šai novazātajai frāzei. Ja nē, vēl jo labāks iemesls, lai turpinātu lasīt – uzzināsi kā iegūt vēl pāris balles par izskatu.

Klasika un visizplatītākais vīriešu solīdās un ne tikai garderobes apakšējā stāva loceklis ir gludās ādas apavi. Citiem vārdiem sakot, parasti, melnas vai brūnas kurpes, ko pulē ar birsti.

Ļoti praktisks un iecietīgs apģērba gabals, mūsu platuma grādu klimatam. Pie tam pielietojums ir ļoti plašs un izskats solīds. Ir varianti, kurus var vienlaicīgi vilkt gan pie uzvalka, gan džīnām. Taču par to nākamreiz.

Pareiza apavu kopšana un uzturēšana atmaksāsies tev vairākkārtīgi. Pirmkārt, Tu radīsi labāku iespaidu uz cilvēkiem. Otrkārt, jeb vēl pirmkārtāk(pēc tavas izvēles) Tu radīsi labāku iespaidu uz sievietēm. Treškārt, tavs maciņš tev pateiks paldies, jo apavi kalpos un turpinās priecēt ilgāk.

Atceries to brīdi, kad atnes mājās kasti, kas atverot, tevi apvij ar jaunas ādas aromātu. Tieši šajā burvīgajā brīdī sākas rūpes, par taviem jaunajiem pavadoņiem. Panēsā kurpes pa māju, lai izjustu kā tās sēž. Ja nepieciešamas korekcijas, ir pāris triki.

Vietas, kur spiež, no iekšpuses var samitrināt ar šņabi vai odekolonu. Procedūrai izmanto vates pikuci vai ko tikpat labi uzsūcošu un mitrinošu. Tad pastaigā vēl brīdi. Labākam efektam var ievilkt vilnas zeķi.

Ja berž papēdis, to var ierīvēt ar sveces galu vai sausajām ziepēm. Šajā gadījumā nav ierobežojumu uz marku vai sastāvu. Ja nepalīdz, var izmēģināt ielikt papildus zolīti, lai paceltu papēdi augstāk. Tāpat var uzlīmēt papildus balstu virs papēža. Tie štruntiņi izskatās, kā tādi mazi, saplacināti banāniņi.

Ja nekas no iepriekš minētā nepalīdz un apavi vienkārši nav lietojami, atceries, ka Tu taču viņus vēl pa īstam neesi vilcis, kas nozīmē, ka var mēģināt nest atpakaļ uz veikalu. Lai preci pieņemtu atpakaļ, pamata nosacījums ir „plauktam” atbilstošs izskats.

Lielākoties, nule iegādātais skaistums derēs kā uzliets. Tāpēc sāc ar to, ka apstrādā apavus ar „impregnētāju”. Tā galvenais uzdevums ir atgrūst mitrumu. Pieejams dažādās formās, kā serums, aerosols vai kā citādi. Pievērs īpašu uzmanību šuvēm, jo tieši tā ir vājā vieta, kur uzbruks mitrums un ziemā uz ietvēm izkaisītais sāls.

12Nākamā lapaspuse