“Ar ko tu nodarbojies?”, kā atbildēt dzīvē un internetā

Publicējis Lieliskais, , X
iepazīšanās internetā

“Ar ko tu nodarbojies”, ārkārtīgi vienkāršs un ikdienišķs jautājums, ko mēs uzdodam jauniem cilvēkiem.. Bez šaubām tā ir arī viena no pirmajām lietām, ko vēlas noskaidrot meitene iepazīstoties. To var saprast, jo tieši tas, ko tu dari dien-dienā, patiesībā, ir tas, kas tu esi. Lai gan jautājums ir vienkāršs, atbildēt tā, lai atstātu iespaidu, var izrādīties uzdevums ne no vienkāršajiem. Ja pakļūsi zem vispārzināmas klišejas, tu riskē tikt norakstīts kā viens no “tiem” un pazaudēt meitenes uzmanību.

“Es esmu pārdošanas menedžeris”, “Esmu programmētājs”, “…auto mehāniķis” – šīs visas ir ļoti precīzas atbildes, tomēr tām ir viens trūkums – tās ir absolūti bezjēdzīgas. Tikpat labi tu meitenei varēji pateiks: “a2 + b2 = c2” un jums būtu vairāk par ko runāt.

Pastāv kļūdains uzskats, ka tavs amats ir tas, ko tu dzīvē dari – kas tu esi. Taču tā nav. Pat tava profesija nav tas, kas tu patiesībā esi. Pēc vienas no izglītībām esmu inženieris programmētājs. Par inženieri mani var nosaukt, jo sistēmiskā domāšana, problēmu analīze u.t.m.l. ir man asinīs. Taču par programmētāju – ar grūtībām. Es protu kodēt, taču tas arī viss. Ar grūtībām sēžu pie datora ekrāna, tas vienkārši nav mans. Nav svarīgi arī tas, ka es daudzus gadus nostrādāju programmētāja amatā. Es vienmēr esmu bijis kas cits.

Lai gan izglītība lielā mērā ietekmē cilvēka domāšanu, tomēr arī tā nenosaka būtību. No lekcijas universitātē katrs students paņems kaut ko savu. Teiksim es sapratu, ka visa semestra vielu varu iemācīties nedēļu pirms eksāmeniem un vienkārši lieki tērēju laiku. Arī tevi nedefinē tava izglītība. Tu no tās paņēmi tieši to, ko uzskatīji sev par nepieciešamu, t.i. to, kas sakrita ar tavām vērtībām un mērķiem.

Tad kā noskaidrot pareizo atbildi uz šo jautājumu. Ir virkne testu un analīzes līdzekļu, ar kuru palīdzību var diezgan precīzi atrast savas vērtības, patiesos mērķus u.c. Tie sniedzas no tik vienkārši kā trīs jautājumiem (3 jautājumu rutīna no Style) līdz vairākām lapaspusēm ar tabulām (Piemēram, grāmatā “Living on purpouse”). Lai tik daudz kā atbildētu uz šo jautājumu sociālā pasākumā, iepazīstoties internetā vai dzīvajā, man iepatikās Ādama Leipciga (Adam Leipzig) pieci jautājumi. Tie uzreiz ievirza domas pareizajā gultnē, bez nepieciešamības pēc dziļas analīzes un patiesības meklējumiem sevī.

1. Kas tu esi?

Es esmu Lieliskais. Tikpat labi priekš tevis tas var būt tavs īstais vārds. Vienkārši “Lieliskais” vislabāk raksturo manu dzīves filozofiju. Lietās, kas man ir tiešām svarīgas man patīk būt labākajam.

2. Ko tu dzīvē dari – kas ir tavs aicinājums, tava aizraušanās?

Divas no lietām, kas mani dzīvē visvairāk aizrauj, ir šis projekts – kā būt par izcilu mīlnieku un kaujas mākslas, taču paliksim pie mīlas mākslām. Tev tā var būt jebkura lieta, kurā tu jūties pārliecināts par sevi un to, ko tu dari. Tāda ir jebkuram. Nu kaut vai Pokemoni, tas nav svarīgi. Galvenais, lai tavas acis iemirdzas, kad par to runā.

3. Priekš tu to dari?

Manā gadījumā, lai arī cik dīvaini tas nebūtu, šo visu daru nevis priekš džekiem, kā varētu padomāt, bet, pirmkārt, priekš sevis un, otrkārt, priekš sievietēm. Gala rezultātā jau īstās ieguvējas ir sievietes, kuru patiesā sievišķība var uzplaukt tikai blakus īstam vīrietim.
Piemēram, aizrautīgs galdnieks taisa mēbeles ne jau dēļ naudas, bet priekš ģimenēm, kas sēdēs pie galda, priekš uzņēmumu vadītājiem, kas sēdēs krēslos u.t.m.l.

4. Kas šiem cilvēkiem ir nepieciešams?

Manā gadījumā tas ir vienkārši – labākas prasmes, kad darīšana nonāk līdz sievietēm, no tā izrietošā pārliecība par sevi un tam sekojošais piepildījums dzīvē.

Tev jāizvērtē, kas motivē pieprasījumu pēc tā, ko tu dari. Piemēram, pērkot auto cilvēki alkst pēc kā daudz vairāk kā vienkārši transporta līdzekļa – viņi pērk sajūtas, komfortu, statusu.

5. Kas rezultātā mainās šo cilvēku dzīvē?

Neatkarīgi no tā vai pie manis cilvēks atnāk ar mērķi iemācīties kā pavairot seksa daudzumu savā dzīvē vai uzlabot attiecības ar esošo partneri, gala rezultātā viņš kļūst pārliecinātāks par sevi, iegūst rīkus efektīvai komunikācijai ar pretējo dzimumu un tā rezultātā gūst no tā vairāk baudas.

Tātad, “Ar ko es nodarbojos?”, es mācu vīriešiem gūt un sagādāt prieku mijiedarbībā ar sievietēm. Un ar ko nodarbojies tu?

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!