Kā izveidot tūlītēju tuvības sajūtu ar sievieti

Publicējis Dakteris, , X
intimitāte

Ja esi aizdomājies par to, kāpēc vieni paliek sievietēm tikai draugi, bet citus viņas iekāro; Ja esi nonācis situācijā, kad netiec tālāk par sociāli neitrālām sarunām – laika apstākļi, darbs, mācības; Ja vienkārši gribi saprast kā aizvākt neveiklības sajūtu un šķietamo barjeru komunicējot ar jebkuru sievieti un es uzsveru jebkuru, tad šis raksts ir priekš Tevis.

Saprast kā izraisīt tuvības sajūtu un tikt pāri „tikai draugu” barjerai ir visai vienkārši, atliek vien pavērot kā savā starpā komunicē divas sievietes. Vai esi kādreiz ievērojis, kā sarunājas divas draudzenes? Ja nē, noteikti to izdari. Tikai neaizraujies. Tas jādara neuzkrītoši. Ja tomēr turi acis vaļā un esi to redzējis, noteikti esi ievērojis bezgalīgās bučiņas, apskāvienus un visu pārējo „uķi-puķi”. Jā, tieši šīs, uzsveru, šķietamās muļķības sievietei ir tuvības izpausme. Pie tam tā darbojas abos virzienos. Tas ir, atkārtojot šo „savādo rituālu” to tu nonāc „iekšējā lokā”. Gaidi, kad es teikšu nesteigties un visu darīt pakāpeniski. Nesagaidīsi. Lēnām un pakāpeniski vajadzīgs tikai un vienīgi tev, lai aprastu ar šo domu un rīkotos dabiski. Savukārt sievietei var arī sasveicinoties iedot bučiņu uz lūpām. Viss atkarīgs no apstākļiem un vides. Neskriesi taču bučot biznesa lēdiju, bet klubā spiest roku meitenei būtu muļķīgi.

Tātad pieskārieni, pieskārieni un vēlreiz pieskārieni. Vienmēr izvēlies maksimāli pieļaujamos pieskārienus. Smalkumos visu neizķidāšu vienkārši pavēro, kā ir pieņemts attiecīgajā vidē. Runājot par jau minēto biznesa lēdiju. Lietišķs rokas spiediens sievietei atšķirsies ar to, ka otru roku uzliksi uz sievietes apakšdelma, t.i. virs plaukstas. Neiedomājies šādi darīt ar vīrieti, jo tā ir agresijas pazīme pret viņu. Vīrietim var uzsist pa plecu. Atgriežoties pie mūsu biznesa lēdijas. Paturi viņas roku ilgāk savējā. Lielākai tuvībai var uzlikt roku uz augšdelma, t.i. pie pleca. Neformālākā situācijā meiteni var apskaut, nobučot uz vaidziņa. Nav obligāti dot reālu buču, var vienkārši „nošmaukstināt” pieliekot savu vaigu blakus viņas. Palaižot meiteni pa priekšu, var viņu viegli pavirzīt ar vienu roku ap vidukli. Ejot pa trepēm, kāpjot transportā u.c. līdzīgās situācijās padot roku. Un atkal roku vari paturēt savā nedaudz ilgāk. Ja ejat divatā, paņem viņu pie elkoņa. Izmanto situāciju, kaut ko stāstot vai rādot apķert viņu ap pleciem vai vidukli. Tāpat arī sarunā vēršoties pie viņas vari viņu apķert ap vidukli un viegli pavilkt pie sevis. Piekārto viņas apģērbu, noņem iedomātu puteklīti un galu galā sakārto viņas matu šķipsnu. Izmanto jebkuru izdevību pieskarties, galvenais, lai tas sanāk dabiski.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!