Tavs mazais mīlas templis – parādi klasi ar izsmalcinātu spa procedūru II daļa

Publicējis Lieliskais, , X
bauda

Solītais turpinājums dziļi relaksējošai spa procedūrai, kas nonesīs meitenei jumtu. Atsaucoties uz pieprasījumiem, publicēju rakstu pirms noteiktā laika. Iepriekšējā reizē aprakstīju ideju, kas gulstas pamatā šai brīnišķīgajai procedūrai – tas ir pieskāriens. Pieskaroties vīrietis fiziski ir tik tuvu sievietei, cik tas ir iespējams, kas vienlaicīgi izraisa arī garīgu tuvību. Atbrīvots ķermenis un prāts ir brīvs no barjerām, tāpēc ļaujas tam daudz vieglāk.

Viens no svarīgākajiem dāvanas elementiem ir iesaiņojums, tāpēc šoreiz aprakstīšu visu, kas attiecas uz noformējumu. Katrs elements pats par sevi ir efektīvs un atstās uz sievieti iespaidu, tāpēc šo rakstu var uztvert ne tikai kā pamācību kādai tehnikai, bet arī kā vienkāršu, labu ideju krātuvi.

Poligons

Sākšu ar pamata norises vietu. Kā jau noprati būs nepieciešama horizontāla virsma. Šim nolūkam ļoti labi derēs jebkura veida gulta. Galvenais, lai uz tās ērti varētu izstiepties. Personīgajā pieredzē esmu novērojis, ka vislabāko efektu dod melns palags. Segai nav liela nozīme, jo to sarullēsi un līdz procedūras beigām noliksi malā. Spilvens nebūs vajadzīgs vispār. Zem palaga ieteiktu paklāt vēl vienu, biezāku palagu, segu vai lielāku dvieli, jo vēlāk masāžai izmantosi eļļu. Negribētos, lai pēc tam uz gultas paliek pleķi.

Nedaudz gaismas maģijas

Nākamais solis ir apgaismojums. Te daudz nav jādomā, to nodrošināsi ar svecēm. Vairākas mazas svecītes rada iespaidīgāku skatu kā pāris lielas. Mājas preču veikalos par dažiem latiem var dabūt iepakojumu ar vairākiem desmitiem tējas sveču (ploškām). Neaizmirsti ievērot drošības nosacījumus lietojot sveces. Ploškas pēc laika uzkarst, tāpēc zem tām ir jāpaliek, kas nedegošs.

Aromterapija

Sievietes ir daudzkārt jūtīgākas pret aromātiem kā vīrieši, tāpēc vienu no spēcīgākajiem iespaidiem radīsi ar aromātu palīdzību. Vairākas stundas pirms procedūras telpā izkvēpināsi vīraku. Ļoti labs variants ir Lavanda. Tam piemīt relaksējošs efekts. Ļoti patīkami ir arī Magnolijas un Lotusa aromāti. Tie ir nedaudz saldāki.

12Nākamā lapaspuse