Nones jumtu meitenei, ar kuru esi kopā – parādi klasi ar izsmalcinātu spa procedūru I daļa

Publicējis Lieliskais, , X
bauda

Pieskāriena nozīmi vīrieša un sievietes attiecībās ir grūti novērtēt pārāk augstu. Pieskāriens ir tuvības un intimitātes atslēga. Pēc tā, cik bieži divi cilvēki viens otram pieskaras, var pateikt cik viņi ir tuvi. Tas darbojas arī otrā virzienā – ar pieskārieniem sievietei tu vari padziļināt intimitāti jūsu attiecībās. Pie tam, to var padarīt vienlaikus par neaizmirstamu piedzīvojumu, sagādājot fantastiskas emocijas.

Man patīk sievietes ķermenis un sajust kā tas atsaucas uz maniem pieskārieniem. Manuprāt, viens no dziļākajiem vīrieša piepildījumiem ir sagādāt baudu sievietei, kura viņam patīk. Nē, šoreiz es nerunāšu par seksa tehnikām. Es pat uzstāju, lai tavas bikses paliek kājās. Šis piedzīvojums ir par un ap sievieti. Šī ir tava iespēja sagādāt īpašu mirkli tai, kura tev rūp.

Turpinot tēmu par „jumta nonešanu”, šoreiz aprakstīšu vienu ainiņu no pasakas pieaugušām meitenēm. Šī tehnika būs vairāk noderīga tiem, kuri vēlas apbalvot savu sievieti ar, ko īpašu. Piepildīt fantāziju, kura viņai pilnīgi noteikti ir.

Noteikti esi ievērojis kādā žurnālā skaistu bildi ar labpatikā kūstošu meiteni uz masāžas galda, skaisti noformētā interjerā. Noteikti arī trīs burtus „spa” esi ievērojis. Oriģināli ar tiem saprata ūdens procedūras, taču tagad šis jēdziens ir kļuvis daudz plašāks. Tajā ietilpst aromterapija, meditācija, masāža un pārējās lietas, kas veicina dziļu relaksāciju.

Saprotu, ka tev varbūt tas neko neizsaka un tu drīzāk dotu priekšroku felācijai, ko tev sagādātu divi Playboy zaķi. Tomēr paturēsim prātā, ka sievietes pasauli uztver nedaudz savādāk. Priekš viņām daudz svarīgāka ir uzmanība un komforts. Nešaubīgi varu teikt, ka katra sieviete ir noskatījusies uz „spa” bildīti, iedomājoties sevi tās laimīgās vietā.

Viņas fantazē par nedalītu uzmanību, kas vienlaicīgi ir arī neuzbāzīga. Tas ļauj viņām gozēties tajā kā saules siltajos staros, nesatraucoties par to, kas būs jādod pretim. Būsim godīgi sievietes ķermenim ir ārkārtīgi liels iespaids uz viņas pašnovērtējumu. Procedūra, kas šo brīnišķīgo instrumentu godina un aprūpē, viņas pašapziņu ceļ par pakāpi.

Šo mirkli patiesi maģisku padara iespēja sievietei tajā gremdēties atslēdzoties no ikdienas rūpēm un apkārtējās pasaules. Atslābinoties, sieviete var daudz dziļāk izjust un ļauties pozitīvajām emocijām.
Šāda efekta panākšanai, tev viņai jāpalīdz maksimāli atbrīvoties.

Visbeidzot pēdējā komponente maģiskajā formulā ir meditācija. Tai nav obligāti jābūt saistītai ar mantrām un dziļu transu. Pietiks ar atbrīvošanos no domām, ļaujot prātam sadzirdēt ķermeni un noskaņoties uz vienas nots.

Viss iepriekš rakstītais ir ideja, lai tu saprastu tālākā nozīmi un spētu atkarībā no apstākļiem kādas detaļas pielikt vai noņem. Aprakstīšu savu variantu, kuram patīk piemest vēl arī šķipsniņu romantikas.

Turpinājums sekos…

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!