Pamodini sievietē iekāri ar dabas veltēm I daļa

Publicējis Dakteris, , X
afrodiziaks

Visiem patīk garšīgi paēst. Tā ir viena no mūsu mīļākajām baudām. Tomēr starp ikdienā lietojamiem produktiem slēpjas tādi, kuriem piemīt īpašas spējas. Vielas to sastāvā uzlādē organismu ar dzīvīgumu un enerģiju, pilda ar spēku, un liek asinīm ritēt straujāk.

Lai gan mūsu sugai nav afrodiziaku1, tomēr dažiem no produktiem piemīt spējā pastiprināt seksualitāti un noskaņot uz intimitāti. Pēc to baudīšanas virtuvē, prāts nesas uz baudām arī guļamistabā. Te būs daži no maniem iecienītākajiem. Par efektu esmu pārliecinājies pats personīgi, takā lieto uz veselību.

Šokolāde

Man saraksts pilnīgi noteikti ir jāsāk ar šo leģendāro kārumu. Tas ir klasisks un vispār zināms līdzeklis mīlas frontē. Amora bultas skartie jau izsenis ir dāvājuši savām iecerētajām šokolādi. Meitenes, lai remdētu zaudētās mīlas skumjas, ķērušās pie šokolādes.

Šokolāde ir vispār iecienīts kārums arī ikdienā. Tas izceļas ar savu neatkārtojamo garšu un samtaino tekstūru. Kādā BBC veiktā pētījumā pat noskaidrots, ka mutē kūstošas šokolādes gabaliņš rada skūpstam līdzīgu efektu cilvēka organismā. Paaugstinās smadzeņu aktivitāte un sirds sāk sisties ātrāk, kas kā pats zini ir arī vieni no seksuālā uzbudinājuma simptomiem.

Pateicoties unikālajam ķīmisko vielu kokteilim šokolādes sastāvā, tā darbojas kā antidepresants, simulē smadzeņu darbību un uzlabo garastāvokli. Tāpat tajā ir atrodamas vielas, kas tiek asociētas ar „laimes” hormoniem cilvēka organismā.

Šokolādes ēšana, tevis noskatītajai meitenei, liks justies pacilātai, it kā viņa būtu iemīlējusies. Un kas gan varētu būt erotiskāks par izkausētas šokolādes nolaizīšanu no iekarsuša ķermeņa.

Lakrica vai anīss

Tīrā veidā šis saldums būs pa prātam ne katram. Tomēr tam piemīt dažas ļoti interesantas īpašības. Tā aromāts izceļas ar savu spēju stimulēt sievietes maņas un radīt uzbudinājumu. Un tur jau vairs nav tālu līdz pamostas iekāre.

Ķirbis

Kādā pētījumā pierādīts, ka salkanais pagatavota ķirbja aromāts spēj aizdegt dzirkstelīti sievietes maņās. Tas saasina sajūtas un palīdz pamosties iekārei. Šķiet labākais pasniegšanas veids ir ķirbja pīrāga veidolā. Pastiprināts ar svaigi ceptas maizes aromātu, tas spēj darīt brīnumus.

Gurķi

Gurķa neuzbāzīgais aromāts līdzīgi kā lakrica uz sievieti iedarbojas stimulējoši un uzbudina. Svaiga gurķa smarža tiek uzskatīta par vienu no spēcīgākajiem dabīgajiem afrodiziakiem sievietei. Kāpēc tā, nepateikšu, taču ne reizi vien esmu pārliecinājies par šī fakta patiesumu.

1Viela, kas izraisa seksuālo iekāri.

Paldies, ka lasīji!
Dakteris

Iesaki arī draugiem!