Pamodini sievietē iekāri ar dabas veltēm II daļa

Publicējis Dakteris, , X
afrodiziaks

Turpinām tēmu par kulinārajām izvirtībām un varbūt nemaz ne tik ļoti kulinārajām. Cilvēks esot tas, ko viņš ēd. Kā būtu ar ko svaigu, saldu vai pikantu? Dažiem no Ikdienā, pārtikā lietotajiem produktiem ir spēja atstāt īpaši patīkamu iespaidu.

Ogas

Viena no Latvijas lielajām bagātībām ir mūsu ogas. Tikai retais produkts, neskaitot vitamīnus aptiekā, pārspēj upenes C vitamīna daudzumā. Šis vitamīns ir būtisks smadzeņu aktivitātes nodrošināšanai. Tas palīdz saglabāt labu garastāvokli un paaugstina vitalitāti. Organisms C vitamīnu izmanto arī, lai ražotu hormonus, kas atbildīgi par sievietes seksualitāti.

Mazās gardās podziņas ir interesantas arī kā brīnišķīgs līdzeklis kādai nerātnai rotaļai ar pārtiku.

Vaniļa

Vaniļas aromāts ir ļoti izplatīts un sastopams visdažādākajos kulinārijas izstrādājumos. Popularitāti šis pākšaugs ieguvis tieši pateicoties sava aromāta ietekmei uz cilvēku. Tiek uzskatīts, ka tas asociējas ar mātes pienu, izraisa miera, siltuma un komforta sajūtu. Šī jaukā smarža palīdzēs viņai atslābināties un sajusties draiskai.

Austeres un citas jūras veltes

Lai gan skaidrojumu no zinātniskā viedokļa manījis neesmu, vairakkārt esmu praksē pārliecinājies par jūras produktu spēju novirzīt meitenes domas zem jostas vietas. Iespējams tas ir augstais cinka un joda saturs šīs produktu grupas sastāvā.

Spilgtākais gadījums no atmiņā palikušajiem bija, kādā reizē, kad ar darījumu partneri, precētu sievieti manā vecumā, ieturējām kopīgas pusdienas. Lai gan viņa bija ļoti izskatīga, mūs saistīja tikai darījumu lietas. Mēs bijām pazīstami pavisam nesen un uz pusdienām satikāmies, lai apspriestu kādus finanšu jautājumus. Man par pārsteigumu, pēc pusdienām, viņa nemanāmi taču uzstājīgi aizstūrēja sarunu uz seksa tēmu. Viņa brīvi dalījās savā pieredzē un detaļās par uzskatiem horizontālajā plaknē. Ja šis būtu vienīgais gadījums, to varētu uzskatīt par sakritību, taču ir bijuši arī citi. Sievietes, kam vajadzētu būt atturīgām, izrāda iekāres pazīmes, lai gan es vai situācija uz to pat nenoskaņo.

12Nākamā lapaspuse