Nones meitenei jumtu – parādi klasi ar izsmalcinātu cienastu

Publicējis Lieliskais, , X
dažādība

Svētku laiks mūsu platuma grādos ir arī gastronomisko izvirtību laiks. Takā man patīk pašam garšīgi paēst un palutināt meiteni ar kādu izsmalcinātu ēdienu, vēru arī tev pastāstīt, kā izcelties meitenes acī, parādīt klasi un atstāt dziļu iespaidu. Kas zina, varbūt pēc tam, kad būsi sagādājis baudu viņas kuņģītim, viņa sagribēs izbaudīt tavu sniegumu arī citās ķermeņa vietās.

Protams, vienmēr jau pastāv variants aizvest meiteni uz dārgu restorānu un ļaut šefpavāram parūpēties par mielastu. Tomēr paša gatavotam cienastam ir virkne priekšrocību:

  1. 1. Tu parādīsi savu izcilo gaumi un prasmi rīkoties virtuvē, kas sievietei ir ļoti valdzinoša vīrieša īpašība.
  2. 2. Tu viņai sagādāsi ko neparastu, jo uz restorānu jau var aizvest katrs, kam ir paveicies tikt pie lieka lata.
  3. 3. Izvairīsies no neveikla stereotipa, ka aizvedot uz restorānu, tu sagaidi turpinājumu pie tevis mājās. Paradoksāli, bet tieši pretējais liks viņai vairāk vēlēties nokļūt tavā guļamistabā.

Dzīves līmenis Latvijā ir pietiekami augsts, lai veikalos varētu dabūt viseksotiskākos produktus. Cenas svārstās no pāris latiem kilogramā līdz padsmit latiem par simts gramiem. Es piedāvāju ļoti izdevīgu risinājumu, jo tas ļaus ietaupīt, tai pat laikā nepiekāpjoties kvalitātes ziņā. Mūsu sabiedrībā ir iesakņojušies priekšstati par to, kas ir ikdienišķa pārtika un kas – augstas klases. Zemnieki ēd pupas ar alu, bet aristokrāti bauda šampanieti ar īpaši atlasītiem sieriem (šampanieti rakstu ar mazo burtu, jo runa ir par parasto dzirkstošo vīnu, nevis īsto – no Šampaņas).

Īsāk sakot viss, kas tev nepieciešams, ir piemeklēt produktus, ko ikdienā esam pieraduši ignorēt, bet ar kāru aci noskatāmies filmās un žurnālos. Nu labi, varbūt tu nē, bet meitenes gan. Katrā meitenē mājo bērnības sapnis kļūt par princesi un tam piedienošo greznību. Šika maltīte ir lielisks veids, kā ļaut viņai šo fantāziju izdzīvot.

123Nākamā lapaspuse