Svarīgas detaļas un piezīmes izcilam efekta- parādi klasi ar izsmalcinātu spa procedūru III daļa

Publicējis Lieliskais, , X
attiecības

Iepriekšējā reizē stāstīju kā uzburt pasakainu noformējumu spa procedūrai. Apskatīju knifiņus gultas noformējumam, romantiskam telpas apgaismojumam, nomierinošai fona mūzikai un vienkāršu metodi aromātu terapijai. Šoreiz pievērsīšos pašai procedūrai un pastāstīšu par svarīgām detaļām, kas ļaus efektu padarīt neaizmirstamu.

Masāžas eļļa

Masāžai būs nepieciešama kāda veida eļļa vai masāžas sviests. Tiem, kuri izmanto masāžas sviestu, man noteikti nekas nav jāstāsta, jo viņi jau tāpat zinās pietiekami. No eļļām vislabāk izmantot speciālās masāžas eļļas. Tās pieejamas arī ar dažādiem aromātiem. Tāpat var izmantot arī parastu, lielveikalā nopērkamu ķermeņa vai bērnu eļļu.

Kādu pusstundu pirms meitenes ierašanās uzliec eļļu uz radiatoriem, lai tā uzsilst. Silta eļļa labāk klāsies un nebūs jādomā vai gadījumā tavas rokas nav aukstas.

Patīkami sīkumi

Lai radītu iespaidu, ka esi padomājis par visu, iepriekš sagatavo arī ko dzeramu un, ideālā variantā, uzkožamu. Personīgi es, no dzeramajiem, dodu priekšroku zaļajai tējai. Var izmantot arī jebkuru citu dzērienu, par kuru esi pārliecināts, ka meitenei patiks. Sliktākajā gadījumā noliec glāzi ar ūdeni. No uzkodām šajā gadījumā vispiemērotākie būtu augļi. Te tev ir brīva izvēle. Vari nopirkt divus banānus ābolu un pāris apelsīnus. Visu nomazgā un sagriez viena kumosa gabalos. Ja esi slinks, vari vienkārši nopirkt dažādu augļu, konservētu kompotu un iegāzt smukā trauciņā.

Pārdomā savu rīcības plānu

Kad ieradīsies meitene, tev visam ir jābūt sagatavotam, lai vari pa soļiem, bez aizķeršanās izvadīt viņu cauri šim piedzīvojumam – sievietes dievina, kad vīrietis kontrolē situāciju. Sāc ar to, ka sagatavo istabas čības. Arī tās var uzmest uz radiatoriem, lai meitenei ienākot no ziemas šļuras, varētu iekāpt siltās čībiņās.

Sagatavo priekš viņas dvieli un smuki salocītu noliec vannas istabā. Ideāli, ja vari viņai piedāvāt arī halātu. Man ir tāds balts, pūkains, frotē – pašam dikti patīk. Man ir arī iespēja uzlikt dvieli un halātu uz radiatora vannas istabā, takā ierodoties meitenei arī tie ir silti. Pēc vannas istabas vedīsi viņu uz guļamistabu, kur viss jau ir sagatavots kā iepriekšējā reizē stāstīju. Principā, nekā sarežģīta, tomēr vērts pārdomāt, lai visādi sīkumi nejaucas pa vidu. Izslēdz telefona skaņu. Kad ieradīsies meitene, palūdz arī viņai izslēgt skaņu savam telefonam.

Ieslēgsi mūziku un aizdegsi sveces pirms pašas meitenes ierašanās. Vai sliktākajā gadījumā, ja nav iespējams prognozēt, kas nebūtu pārsteigums, kamēr viņa būs tualetē.

Pati “jumta nonešanas” procedūra

Sagaidi meiteni pie durvīm un palīdzi viņai novilkt mēteli. Es pat citreiz viņu apsēdinu un novelku apavus. Kad esi atbrīvojis viņu no virskārtas, paņem pie rokas un dodies uz vannas istabu.

Dod viņai mirkli, lai apmeklētu labierīcības. Kad viņa ir gatava, dodies iekšā un palaid ūdeni dušā. Ūdens šņākoņas pavadījumā lēnām izģērb viņu. Dodieties abi dušā. Takā pats jau būsi nomazgājies iepriekš, varēsi visu uzmani veltīt meitenei. Nesteidzīgi nomazgā viņas ķermeni. Ļauj viņai izbaudīt silto ūdeni, kas skalojas pār viņas auguma pauguriem un ieplakām.

Kad esat gatavi doties tālāk, ietin jau lēnām atslābstošo ķermeni dvielī un apslauki. Vārdu “lēnām” es pieminu tik bieži ne jau tāpat vien. Te kā labam māksliniekam, ir svarīgi ieturēt pauzi, lai ļautu nojautām un emocijām maksimāli pieaugt. Nav nepieciešams viņu noslaucīt pilnīgi sausu, tāpēc tam var pieiet vairāk estētiski kā praktiski.

Ietin laimīgo “pacienti” dvielī un ved pie rokas uz istabu. Tālāk jau mani komentāri nav vajadzīgi. Nometīsi dvieli un noguldīsi viņu uz “procedūru galda”. Internetā var atrast daudz vienkāršas masāžas tehnikas. Derēs jebkura no relaksējošajām. Pats process ir daudz svarīgāks par reāli veiktas masāžas efektu. Pašai masāžai vajadzētu aizņemt vismaz 15 minūtes. Laiku vienkārši noteiksi pēc mūzikas. 4 – 5 dziesmas arī būs aptuveni 15 min. Pabeidzot procedūru uzsedz viņai virsū segu, ko iepriekš maliņā sarullēji. Ļauj viņai tā pagulēt vēl kādas 5 min. Šajā laikā vari apgulties blakām un aprunāties. Pēc tam pasniegsi tēju un augļus.

No masāžām ir pāris, kuras pats esmu iecienījis. Noteikti arī par tām kādā no reizēm pastāstīšu.

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

3 komentāri rakstam “Svarīgas detaļas un piezīmes izcilam efekta- parādi klasi ar izsmalcinātu spa procedūru III daļa”

 1. craig raksta:

  nu ja es sakuma tam ari neticeju

 2. :) raksta:

  Man ir tādas aizdomas, ka šo visu raksta sieviete ;))

  • Lieliskais raksta:

   Paldies! Labākais kompliments, ko varētu saņemt par šo rakstu. Tas uzslavē manu izpratni par sievietes vēlmēm.