Investīcijas princips

Publicējis Lieliskais, , X

Nodalīšana attiecas arī uz laika plūdumu. Jā, jums pagātnē, varbūt, kopā bija labi, jūs saista daudz pozitīvas emocijas, taču tas nekādi negarantē to pašu nākotnei.

Uzņēmuma ienesīgums pagātnē negarantē tā ienesīgumu arī nākotnē.

Tu nevari pieņemt lēmumus par savu nākotni tikai balstoties uz pagātnes notikumiem. Tad tu biji cits cilvēks, tad viņa bija cits cilvēks. Skaties uz šo brīdi, esi tagadnē. Pajautā sev, ko iespējams darīt šajā brīdī, lai sasniegtu mērķi. Ja pašreizējie apstākļi objektīvi prasa vēl lielāku resursu ieguldījumu, kā bijis līdz šim, ir skaidrs, ka šī savienība ir nelikvīda – iet uz grunti.

Pašu trakāko atstāju beigām. Būt tagadnē nozīmē nodalīties arī no nākotnes. Tu nevari zināt, kas notiks nākotnē. Jebkurš spriedelējums nav nekas vairāk kā fantāzija. Ja tu meiteni nepazīsti, tad lai arī cik tu par viņu nedomātu, tu viņu joprojām nepazīsti. Tu vari savās domās izdzīvot kaut visu dzīvi ar viņu un tāpat tu nepazīsti meiteni šajā mirklī. Tavās fantāzijās dzīvo cits cilvēks, tavas emocijas ir piesietas viņai, nevis reālam cilvēkam tavā priekšā. Abstrahējies no tā. Pirmkārt, paturi apziņā faktu, ka šajā mirklī meitene, kas tev iekritusi acīs, priekš tevis nav nekas vairāk kā smuks ģīmītis. Otrkārt, paturi prātā savu mērķi – tu gribi uzzināt, vai aiz šī smukā ģīmīša slēpjas arī kas vairāk. Tikai pēc tam tu viņu iepazīsi, tikai pēc tam tavas emocijas būs piesietas īstam cilvēkam, nevis fantāzijai. Tikai cilvēks, kuru tu pazīsti iegūst reālu nozīmi.

Emocionālā atdeve

Atgriežoties pie resursiem, es gribu, lai sev pajautā. Ja tu neizbēgami ieguldīsi savus emocionālos resursus, tad kur labāk to darīt, reālā cilvēkā – meitenē, ar kuru uzsāki sarunu vai savā fantāzijā, kas nekad nekļūs reāla? Vienkāršāk sakot, tu labāk maksāsi savu naudu par bildīti ar pusdienām internetā, vai arī aiziesi uz restorānu un samaksāsi *tieši to pašu* naudu par reāli izbaudāmu maltīti?

Paldies, ka lasīji!
Lieliskais

Iesaki arī draugiem!

123 lapaspuse