Par sieviešu seksīgajām formām

Publicējis Lieliskais, , X

Es esmu vīrietis un mani apbur sievietes ķermeņa reljefs, ar viesiem tā pauguriem un ieplakām. Savā būtībā esmu tēviņš un netaisos izlikties par pērtiķēnu smokingā, tāpēc vien, ka kāda netiek galā ar viņai izrādīto uzmanību. Un zini, ko? sievietes to mīl!

Taču tagad pie lietas.

Vēlme pēc sievietes ķermeņa ir dabiska

Sievišķīgs siluets

Lai tu un pašas dāmas labāk saprastu vīrieša būtību, nedaudz paraksim dziļākos laika slāņos. Kāpēc vīrieša skatu kā magnēts pievelk divas puslodes zem pieguļošās jaciņas un pavedina gaita, kas liek šūpoties formīgajiem gurniem?

Redzi, dabā nekas nenotiek tāpat vien. Tas, ko mēs redzam šodien, ir rezultāts mūsu sugas attīstībai daudzu tūkstošu gadu laikā. Vīrietis, kuru nepiesaistīja sievietes ķermenis pietiekami, lai riskētu un censtos to iegūt, vienkārši, neatstāja pēcnācējus. Viņa gēni tikai neatgriezeniski izdzēsti no eksistences.

Par to vari pārliecināties pats. Atliek vien pavērot cik daudz vīriešus piesaista sievietes ķermeņa siluets vien. …ar statistiski nozīmīgu precizitāti varu teikti visus.

Par “pupiem” un “pakaļām”

Tas, kādus mēs šodien redzam abu dzimumu ķermeņus un arī tas, kā mēs viens otru uztveram, ir veidojies, kā sekas pielāgošanās sacīkstei. Sākotnēji vīrieši uztvēra palielinātus sievietes krūšu dziedzerus kā pazīmi, ka viņa pēcnācēji būs labi pabaroti. Un tas bija patiesi.

Te sievietes, protams, iebildīs, ka nav vajadzīgs DD izmēra “tesmenis”, lai izbarotu bērnus. Un pašas sev iemetīs ar akmeni. Redzi, sievietes iemācījās šmaukties, lai gūtu panākumus pie stiprā dzimuma. Viņas sāka audzēt uz krūtīm taukus. Takā, filtra vēl nebija, vīriešiem pievilcīgākas šķita tās, kurām uz krūtīm bija vairāk tauku. Rezultātā tika radītas vairāk “pupainās” meitas.

1234Nākamā lapaspuse